МОЛОДЦІ!

В заключний день ЧЄ U-23, всі розуміли, що медалі будуть! Не знали тільки скільки і які. Знали, що Василь Сова (92) та Юрій Ідзінський (125) завоюють нагороди! В кроці від золота зупинився Юрій Ідзінський, який у фінальній сутичці напочатку впевнено домінував, але в другому періоді припустився помилки, яка в кінцевому підсумку вирішила долю поєдинку. На заключних секундах Юрій зрівняв рахунок 2:2, однак обійти білоруса Віталія Пясняка просто не встиг. А безумовно, міг! Мені здалося, білорус не був сильнішим за швидкісного і моторного Віталія Голоєва, якого українець з рахунком 7:7 переміг в чвертфіналі.

Мені сподобалась боротьба Василя Сови, який теж впевнено пройшов до фіналу. Боровся технічно, зібрано, красиво. Блискуче на характері здолав грузина, білоруса, азербайджанця, а в фіналі поступився Батирбеку Тцакулову.
Два "срібла" це добре, але ми чекали на "бронзу" Валентина Блясецького (61). Валентин відмінно розпочав виступ перемогою над румуном 6:2, а в 1/8 на заключних секундах вирвав перемогу в Храчі Маргаряна з Вірменії. Цю перемогу дозволю собі порівняти з перемогою у фіналі Андрія Яценка! Валентин програючи з рахунком 6:9, за 11 секунд до фінішу, зловив кураж, провів миттєву атаку і переміг з рахунком 11:9! Після цієї перемоги, ледь стримався аби не привітати джурівця! На превеликий жаль, перемогти у півфіналі й боротьбі за бронзу Блясецькому не вдалося. Проте він настільки прагнув перемоги! Старався! Хотів! Творив! Що вогнем свого серця, підкорив серця багатьох! Ми пересвідчилися, що в Блясецького є характер. Все чого йому на сьогодні бракує - досвід. Майстерність - питання часу. Він абсолютно справжній у тому, що робить. І плоди зійдуть! Вже є! Адже його боротьба, характер, почерк...
Посмішка!!!!
Ви помітили, як програючи вірменському борцю, лице українця, на 6-ій хвилині, секунд за п‘тдесят до гонга, осяяла яскрава, добра посмішка!!?! Вже цим він переломив хід сутички! Коли помітив цю посмішку, відчув, що Блясецький все зробить аби перемогти! Так і сталося! В Блясецького є дух! А медалі, Бог дасть, будуть!
Хочеться привітати чоловіків! Українці в командному заліку - треті! Подякувати за красиву боротьбу! В нас дуже талановиті борці! Подякувати наставникам за працю! Побажати нових успіхів!