прізвище, ім’я, по- батькові

посада в керівних органах

1.     

Сазонов Олег

Юрійович

Президент

2.     

Коваль Віталій Станіславович

Перший віце-президент Федерації греко-римської боротьби України

3.     

Кісіль Вадим Володимирович

Почесний президент Федерації греко-римської боротьби України

4.     

Тімченко Юрій Леонідович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

5.     

Литвиненко Олег Іванович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

6.     

Шацьких Володимир Володимирович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

7.     

Бєлобаба Сергій Борисович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

8.     

Чертков Євгеній Олександрович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України, почесний Президент

9.     

Калашніков Андрій Миколайович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

10.             

Асхабов Осман Алішайхович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

11.             

Камач Олександр Петрович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

12.             

Мошковський Микола Олексійович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

13.             

Кукушкін Іван Іванович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

14.             

Гончар Олег

Григорович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

15.             

Смишляєв Олександр Вікторович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

16.             

Макодай Сергій Васильович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

17.             

Телебан Андрій Михайлович

Член Президії Федерації греко-римської боротьби України

18.             

Покатіс Дар’я Олександрівна

Генеральний секретар Федерації греко-римської боротьби України

19.             

Тарасенко Ігор Валентинович

Член ревізійної комісії Федерації греко-римської боротьби України

20.             

Шлайфер Михайло Григорович

Член ревізійної комісії Федерації греко-римської боротьби України

21.             

Варданян Армен Фрунзікович

Член ревізійної комісії Федерації греко-римської боротьби України

Погоджений склад тренерської ради на Конференції (станом на 11.02)

1. Головний тренер (Андреєв Сергій Львович)

2. Державний тренер (Встрєтєнцев Сергій Вікторович)

3. Старший тренер U-23 (співпадає з представником Харківської обл. Тімченко Д.Ю)

4. Старший тренер юніорської збірної (Лозовий Віктор Вікторович)

5. Старший тренер кадетської збірної (Шевчук Дмитро Федорович)

6. Соколов Олександр Валентинович (Донецьк обл.)

7. Рагимов Вюгар Гамидулла огли (Запорізька обл.)

8. Калашніков Андрій Миколайович ( Київська обл.)

9. Чепурко Максим Максимович (Київська обл.)

10. Смишляєв Олександр Вікторович ( м. Київ)

11. Бєлобаба Сергій Борисович (Миколаївська обл.)

12. Тімченко Дімітрій Юрійович (Харківська обл.)

13. Ставрінов Микола Георгійович (Дніпропетровська обл.)

14. Білуха Валерій Іванович (Вінницька обл.)

15. Кукушкін Іван Іванович (Закарпатська обл.)

16. Рудой Вячеслав Сергійович (Одеська обл.)

17. Литвинчук Михайло Олександрович (Рівненська обл.)

18.Коханевич Анатолій Іванович (Полтавська обл.)

19. Ліщинський Віталій Володимирович (Тернопільська обл.)

20. Качурін Володимир Анатолійович (Черкаська обл.)