Рейтинг UWW: липень 2017

Цього місяці у рейтингу найкращих борців Світу з'явився ще один представник України. Парвіз Насібов після яскравої перемоги на Чемпіонаті Європи серед юніорів посів 18 позицію рейтингу UWW. На даний час тільки у трьох вагових категоріях у двадцятках найкращих немає представників нашої країни. Однак, вирішальні старти сезону попереду і сподіваємося, що світовий рейтинг ще поповниться прізвищами наших спортсменів. 
 

 
59 кг 

1. Ismael BORRERO MOLINA (CUB) – Rio OG No.1 (1)
2. Shinobu OTA (JPN) – Rio OG No.2 (2)
3. Kenichiro FUMITA (JPN) – Asia No.1 (3)
4. Kristijan FRIS (SRB) – Europe No.1 (4)
5. Ivo ANGELOV (BUL) – Europe No.2 (5)
6. Mingiyan SEMENOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (6)
7. Ivan LIZATOVIC (CRO) – Europe No.3 (7)
8. Stig Andre BERGE (NOR) – Tbilisi GP No.2 (8)
9. Murad MAMMADOV (AZE) – European U23 No.1 (9)
10. Hammet RUSTEM (TUR) – Nikola Petrov No.2 (10)
11. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ) – Vehbi Emre No.2 (11)
12. Dshambulat LOKYAEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (12)
13. Meirambek AINAGULOV (KAZ) – Asia No.2 (15)
14. Arsen ERALIEV (KGZ) – Rio OG No.5 (13)
15. Rovshan BAYRAMOV (AZE) – Rio OG No.5 (14)
16. Zhora ABOVIAN (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (16)
17. Stepan MARYANYAN (RUS) – Poddubny GP No.3 (17)
18. Taleh MAMMADOV (AZE) – Nikola Petrov No.3 (18)
19. Andres MONTANO ARROYO (ECU) – Pan America No.1 (19)
20. Leri ABULADZE (GEO) – European Jrs No.1 (Not Ranked)
 
66 кг
 
1. Artem SURKOV (RUS) – Europe No.1 (1)
2. Davor STEFANEK (SRB) – Europe No.2 (2)
3. Soslan DAUROV (BLR) – Europe No.3 (3)
4. Shmagi BOLKVADZE (GEO) – Tbilisi GP No.1 (6)
5. OH Sang-Hoon (KOR) – Asia No.1 (4)
6. Almat KEBISPAYEV (KAZ) – Asia No.2 (5)
7. Migran ARUTUNYAN (ARM) – Rio OG No.2 (7)
8. Ali Reizollah ARSALAN (IRI) – Asia No.3 (8)
9. Abdulsamet GUNAL (TUR) – Nikola Petrov No.2 (9)
10. Elmurat TASMURADOV (UZB) – Asia No.5 (10)
11. Miguel MARTINEZ PALACIOS (CUB) – Pan American No.1 (11)
12. Kamran MAMMADOV (AZE) – Nikola Petrov No.1 (13)
13. Aleksey KIYANKIN (RUS) – Poddubny GP No.1 (12)
14. Atakan YUKSEL (TUR) – Vehbi Emre No.1 (14)
15. RYU Han-Soo (KOR) – Rio OG No.5 (15)
16. Frank STAEBLER (GER) – Rio OG No.7 (16)
17. Danijel JANECIC (CRO) – Polyak Memorial No.1 (18)
18. Parviz NASIBOV (UKR) – European Jrs No.1 (nr)
19. Mateusz BERNATEK (POL) – Paris GP No.2 (17)
20. Roman PACURKOWSKI (POL) – European U23 No.1 (19)
 
71 кг 

1. Rasul CHUNAYEV (AZE) – Dan Kolov No.1 (2)
2. Balint KORPASI (HUN) – Europe No.1 (1)
3. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Europe No.3 (3)
4. Abuyazid MANTSIGOV (RUS) – Poddubny No.1 (5)
5. Hasan ALIYEV (AZE) – World No.3 (5)
6. Ilie COJOCARI (ROU) – World No.3 (6)
7. Takeshi IZUMI (JPN) – Asia No.1 (7)
8. Afshin BYABANGARD (IRI) – Asia No.2 (8)
9. Ruslan TSAREV (KGZ) – Dan Kolov No.2 (9)
10. Pavel LIAKH (BLR) – Europe No.2 (11)
11. Daniel CATARAGA (MDA) – World No.2 (10)
12. Yuri DENISOV (RUS) – Poddubny GP No.2 (12)
13. Mohammadali GERAEI (IRI) – World Cup No.1 (13)
14. Ramaz ZOIDZE (GEO) – Tbilisi GP No.2 (16)
15. Nurgazi ASANGULOV (KGZ) – Asia No.3 (14)
16. Robert FRITSCH (HUN) – Paris GP No.1 (15)
17. Evrik NIKOGHOSYAN (FRA) – Europe No.5 (19)
18. Murat DAG (TUR) – Vehbi Emre No.2 (18)
19. Varsham BORANYAN (ARM) – Ukraine Int’l No.3 (17)
20. Patrick SMITH (USA) – Pan America No.1 (20)
 
75 кг
 
1. Roman VLASOV (RUS) – Rio OG No.1 (1)
2. Mark MADSEN (DEN) – Rio OG No.2 (2)
3. KIM Hyeon-Woo (KOR) – Rio OG No.3 (3)
4. Saeid Mourad ABDVALI (IRI) – Rio OG No.3 (4)
5. Tarek ABDELSALAM (BUL) – Europe No.1 (5)
6. Chingiz LABAZANOV (RUS) – Europe No.2 (7)
7. Tamas LORINCZ (HUN) – Europe No.3 (6)
8. Kilov KAZBEK (BLR) – Europe No.3 (8)
9. Karapet CHALYAN (ARM) – Tbilisi GP No.1 (12)
10. Viktor NEMES (SRB) – Polyak Memorial No.3 (9)
11. Elvin MURSALIYEV (AZE) – World Cup No.1 (10)
12. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS) – Poddubny GP No.2 (13)
13. YANG Bin (CHN) – Cerro Pelado Int’l No.1 (11)
14. Antonio KAMENJASEVIC (CRO) – European U23 No.2 (13)
15. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – Palusalu Memorial No.1 (16)
16. Maksat YEREZHEPOV (KAZ) – Asia No.1 (18)
17. Narek OGANIAN (RUS) – European Jrs No.1 (nr)
18. Zoltan LEVAI (HUN) – European U23 No.1 (14)
19. Yurisandi HERNANDEZ RIOS (CUB) – Pan America No.1 (17)
20. Furkan BAYRAK (TUR) – Nikola Petrov No.1 (20)

80 кг

1. Ramazan ABACHARAEV (RUS) – World No.1 (1)
2. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Europe No.1 (2)
3. Aslan ATEM (TUR) – Europe No.3 (4)
4. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Asia No.1 (5)
5. Rafik HUSEYNOV (AZE) – GGP Final No.1 (6)
6. Adlan AKIEV (RUS) – Europe No.3 (7)
7. Radik KULIEV (BLR) – Europe No.2 (8)
8. Peter BACSI (HUN) – Polyak Memorial No.1 (3)
9. Daniel ALEKSANDROV (BUL) – Nikola Petrov No.1 (9)
10. Alexandros KESSIDIS (SWE) – Nordic C’ships No.1 (14)
11. Laszlo SZABO (HUN) – Nikola Petrov No.2 (10)
12. Bozo STARCEVIC (CRO) – Zagreb GP No.1 (11)
13. Nikolozi KELASOV (GEO) – Tbilisi GP No.1 (16)
14. Geordan SPEILLER (USA) – Polyak Memorial No.2 (12)
15. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Polyak Memorial No.3 (13)
16. Edgar BABAYAN (POL) – Europe No.5 (15)
17. Burhan AKBUDAK (TUR) – Vehbi Emre No.1 (17)
18. Danyal GAJIEV (KAZ) – Tbilisi GP No.3 (nr)
19. Harpreet SINGH (IND) – Asia No.3 (19)
20. Yousef GHADERIAN (IRI) – World Cup No.1 (20)

85 кг

1. Viktor LORINCZ (HUN) – Europe No.1 (1)
2. Nikolai BAYRAKOV (BUL) – Europe No.3 (2)
3. Islam ABBASOV (AZE) – Vehbi Emre No.2 (3)
4. David CHAKVETADZE (RUS) – Poddubny GP No.1 (4)
5. Zhan BELENYUK (UKR) – Ukraine Int’l No.3 (5)
6. Javid GAMZATOV (BLR) – Polyak Memorial No.2@98 (6)
7. Metehan BASAR (TUR) – Europe No.2 (8)
8. Zakarias BERG (SWE) – Nordic C’ships No.1 (10)
9. Denis KUDLA (GER) – European U23 No.3 (7)
10. Robert KOBLIASHVILI (GEO) – Tbilisi GP No.1 (12)
11. Eerik APS (EST) – Polyak Memorial No.3 (9)
12. Yuri SHKRIUBA (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (11)
13. Evgeni SALEEV (RUS) – Poddubny GP No.3 (13)
14. Ramsin AZIZSIR (GER) – Europe No.3 (14)
15. Maksim MANUKYAN (ARM) – Paris GP No.1 (15)
16. Lasha GOBADZE (GEO) – European U23 No.3 (18)
17. Benjamin PROVISOR (USA) – Pan America No.1 (nr)
18. Tadeusz MICHALIK (POL) – Paris GP No.3 (16)
19. Ruslan YUSUPOV (RUS) – European U23 No.2 (17)
20. Hossein NOURI (IRI) – Asia No.1 (20)
 
98 кг 

1. Yasmany LUGO CABRERA (CUB) – Pan America No.1 (1)
2. Aleksander HRABOVIK (BLR) – Europe No.2 (2)
3. Artur ALEKSANYAN (ARM) – Europe No.3 (3)
4. Nikita MELNIKOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (4)
5. Felix BALDAUF (NOR) – Europe No.1 (6)
6. Balasz KISS (HUN) – Europe No.3 (7)
7. Musa EVLOEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (5)
8. Orkhan NURIEV (AZE) – European U23 No.1 (8)
9. Cenk ILDEM (TUR) – Rio OG No.3 (9)
10. Dmitri TIMCHENKO (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (10)
11. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI) – Pytlasinski Cup No.1 (13)
12. Islam MAGOMEDOV (RUS) – Rio OG No.8 (14)
13. Ghasem REZAEI (IRI) – Rio OG No.3 (11)
14. Fredrik SCHOEN (SWE) – Rio OG No.5 (12)
15. Matti KUOSMANEN (FIN) – European U23 No.2 (16)
16. G’Angelo HANCOCK (USA) – Pan America No.3 (17)
17. Seyedmostafa SALEHIZADEH (IRI) – Asia No.1 (19)
18. Revazi NADAREISHVILI (GEO) – Tbilisi GP No.1 (nr)
19. Villius LAURINAITIS (LTU) – Nordic C’ships No.1 (nr)
20. Arvi SAVOLAINEN (FIN) – European Jrs No.1 (nr)

130 кг

2. Riza KAYAALP (TUR) – Europe No.1 (2)
3. Sergey SEMENOV (RUS) – Rio OG No.3 (3)
4. Balint LAM (HUN) – Europe No.2 (4)
5. Levan ARABULI (GEO) – Europe No.3 (5)
6. Sabah SHARIATI (AZE) – Rio OG No.3 (6)
7. Alin ALEXUC-CIURARIU (ROU) – Zagreb GP No.3 (7)
8. Vitali SHCHUR (RUS) – Europe No.3 (8)
9. Aleksander CHERNETSKI (UKR) – Ukraine Int’l No.3 (9)
10. Muminjon ABDULLAEV (UZB) – Vehbi Emre No.2 (10)
11. Oscar PINO HINDS (CUB) – Pan America No.1 (12)
12. Zviadi PATARIDZE (GEO) – European Jrs No.1 (14)
13. Heiki NABI (EST) – Rio OG No.5 (11)
14. Osman YILDIRIM (TUR) – European U23 No.1 (13)
15. Iakobi KAJAIA (GEO) – Tbilisi GP No.1 (17)
16. Kiril GRISHCHENKO (BLR) – Tbilisi GP No.2 (18)
17. Tuomas LAHTI (FIN) – Nordic C’ships No.2 (19)
18. Mantas KNYSTAUTAS (LTU) – Nordic C’ships No.1 (20)
19. Nurmakhan TINALNIEV (KAZ) – Tbilisi GP No.3 (nr)
20. Oscar MARVIK (NOR) – Nordic C’ships No.3 (nr)




comments powered by HyperComments