Результати Чемпіонату Європи серед кадетів (Сараєво 2017)

Сьогодні завершився Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед кадетів, який проходив у столиці Боснії та Геріеговини м. Сараєво. Цікаво, що ці змагання проходили за новими правилами UWW - у два дні, тобто фінали відбували на наступний день після відбіркових турів.
 
В перший день нашим хлопцям не вдалося пройти до фінальних раундів, а от у другий день одразу три представники України пробилися до фіналів - Владислав Кузько (46) та Мирослав Солов'ян (54) стали срібними призерами Чемпіонату, а Олександр Євдокимов (100) зупинився на п'ятому місці.
 
 
Докладні результати Чемпіонату Європи 2017 серед кадетів дивіться нижче:
 
42 кг

1) Хасрат Джафаров (Азербайджан)
2) Daniel Dimitrov PRAMATAROV (Італія)
3) Іслам Кимбаров (Росія)
3) Constantin Ionut TUDOR (Румунія)
7) Геннадій Завертайло (Україна)

50 кг

1) Гусейн Гусейнов (Росія)
2) Niklas Jan Olov Pontus OEHLEN (Швеція)
3) Акаки Осіашвілі (Грузія)
3) Хайк Асатрян (Вірменія)
14) Едуард Стрільчук (Україна)

58 кг

1) Георгій Шотадзе (Грузія)
2) Mustafa Safa YILDIRIM (Туреччина)
3) Хасан Маммадлі (Азербайджан)
3) Ельдар Хасанов (Бкларусь)
12) Максим Лю (Україна)

69 кг

1) Асім Иманзаде (Азербайджан)
2) Руслан Мошиан (Росія)
3) Тисне Сологашвили (Грузія)
3) Саргис Тадевосян (Вірменія)
9) Олександр Примаченко (Україна)

85 кг

1) Alex Gergo SZOKE (Угорщина)
2) Мухамед Furkan DURSUN (Туреччина)
3) Ilias PAGKALIDIS (Греція)
3) Vojtech PISKOR (Чехія)
14) Валентин Кирельгазі (Україна)

46 кг

1) Заур Алієв (Азербайджан)
2) Кузько Владислав (Україна)
3) Mukremin AKTAS (TUR)
3) Yazid GHARBI (FRA)

54 кг

1) Бека Гурулі (GEO)
2) Мирослав Солов'ян (UKR)
3) Vilius SAVICKAS (LTU)
3) Samvel AGHAJANYAN (ARM)
 
63 кг

1) Артем Єрохін (RUS)
2) Gergely BAK (HUN)
3) Ілля Прокопчук (BLR)
3) Отар Абуладзе (GEO)
10) Дмитро Мірошник (Україна)
 
76 кг

1) Aues GONIBOV (RUS)
2) Giorgi TSOPURASHVILI (GEO)
3) Istvan TAKACS (HUN)
3) Tyrone STERKENBURG (NED)
23) Назар Романів (UKR)
 
100 кг 

1) Balint VATZI (HUN)
2) Mehmet ATCI (TUR)
3) Ciprian Ilie TRUFAN (ROU)
3) Erikas CEREPOKAS (LTU) 
5) Олександр Євдокимов (Україна) 




comments powered by HyperComments