Чемпіонат Світу серед юніорів

Естонія вперше у своїй історії прийматиме Чемпіонат світу і вже з 12 по 18 серпня до Талліну з'їдуться близько 600 молодих спортсменів з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, аби поборотися за звання найсильнішого юніора (юніорки) планети. 

Чемпіонат Світу з трьох стилів боротби пройде за правила UWW, спортсмени змагатимуться у таких вагових категоріях: 

FS 57-61-65-70-74-79-86-92-97-125 кг

GR 55-60-63-67-72-77-82-87-97-130 кг

WW 50-53-55-57-59-62-65-68-72-76 кг

Онлайн-трансляція та результати в режимі онлайн будуть доступні за посиланням: https://unitedworldwrestling.org/event/world-championships-23?tab=schedule


Розклад Чемпіонату Світу з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед юніорів, Таллін 2019

Понеділок 12.08.2019
08.30-09.00 I медичний огляд та зважування FS-57-65-70-79-97 кг
10.30-14.00 кваліфікаційні раунди FS-57-65-70-79-97 кг
14.15 жеребкування FS-61-74-86-92-125 кг
18.00-19.30 півфінал FS-57-65-70-79-97 кг
Вівторок 13.08.2019
08.30-08.45 ІІ зважування FS – 57-65-70-79-97 кг
08.45-09.15 I медичне обстеження та зважування FS-61-74-86-92-125 кг
10.30-14.00 кваліфікаційні раунди FS-61-74-86-92-125 кг
10.30-14.00 втішні FS – 57-65-70-79-97 кг
14.15 жеребкування WW-50-55-59-68-76 кг
16.45-17.15 Церемонія Відкриття
17.15-18.00 півфінал FS-61-74-86-92-125 кг
18.00-20.30 Фінали FS-57-65-70-79-97 кг
Середа 14.08.2019
08.30-08.45 ІІ зважування FS– 61-74-86-92-125 кг
08.45-09.15 I медичне обстеження та зважування WW-50-55-59-68-76 кг
10.30-13.30 Кваліфікаційні раунди WW-50-55-59-68-76 кг
10.30-13.30 втішні FS – 61-74-86-92-125 кг
13.45 жеребкування WW-53-57-62-65-72 кг
17.15-18.00 півфінал WW-50-55-59-68-76 кг
18.00-20.30 Фінали FS-61-74-86-92-125 кг
Четвер 15.08.2019
08.30-08.45 II зважування WW-50-55-59-68-76 кг
08.45-09.15 I медичне обстеження та зважування WW-53-57-62-65-72 кг
10.30-13.30 кваліфікаційні раунди WW-53-57-62-65-72 кг
10.30-13.30 втішні WW– 50-55-59-68-76 кг
13.45 Жеребкування GR-55-63-77-87-130 кг
17.15-18.00 півфінал WW-53-57-62-65-72 кг
18.00-20.30 фінал WW-50-55-59-68-76 кг
П'ятниця 16.08.2019
08.30-08.45 II зважування WW-53-57-62-65-72 кг
08.45-09.15 I медичне обстеження та зважування GR-55-63-77-87-130 кг
10.30-15.00 кваліфікаційні раунди GR-55-63-77-87-130 кг
10.30-15.00 втішних WW – 53-57-62-65-72 кг
15.15 розіграш GR-60-67-72-82-97 кг
17.15-18.00 півфінал GR-55-63-77-87-130 кг
18.00-20.30 фінал WW-53-57-62-65-72 кг
Субота 17.08.2019
08.30-08.45 II зважування GR– 55-63-77-87-130кг
08.45-09.15 I медичне обстеження та зважування GR-60-67-72-82-97кг
10.30-15.00 кваліфікаційні раунди GR-60-67-72-82-97кг
10.30-15.00 втішні GR – 55-63-77-87-130кг
17.15-18.00 півфінали GR-60-67-72-82-97кг
18.00-20.30 фінали GR-55-63-77-87-130кг
Неділя 18.08.2019
08.30-08.45 ІІ зважування GR – 60-67-72-82-97кг
16.00-17.45 втішні GR – 60-67-72-82-97кг
18.00-20.30 фінал GR-60-67-72-82-97кг




comments powered by HyperComments