Турнір О. Колчинського 2022: результати

19-20 лютого в Києві відбувся Всеукраїнський турнір (U-15) з греко-римської боротьби пам'яті дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

175-х учасників змагань, в тому числі гостей з Республіки Молдова, прийняв сучасний спортивний комплекс Міжрегіональної академії управління персоналом.

З відкриттям турніру спортсменів, тренерів та гостей в урочистій обстановці привітали: директор Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України - Нельсон Юрійович Гайріян, президент Асоціації спортивної боротьби м. Києва - Ростислав Георгійович Щокін, директор Громадської організації "Конгрес Київських Азербайджанців" - Олег Андрійович Крапівін, олімпійський чемпіон Токіо 2020р., дворазовий чемпіон світу та багаторазовий чемпіон Європи з боротьби греко-римської - Жан Венсанович Беленюк та срібний призер Олімпійських ігор у Токіо 2020, чемпіон світу серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи - Парвіз Насібов.

А в другий день змагань в ході напружених сутичок були визначені переможці та призери змагань:

категорія до 38 кг:

1 місце - Богдан Мараковець (Конотоп);

2 місце - Микола Левченко (Київ);

3 місце - Савелій Наумов (Харків);

3 місце - Арсен Дмитрів (Ів.-Франківська обл.)

категорія до 41 кг:

1 місце - Гліб Богдан (Миколаїв);

2 місце - Єгор Тарасенко (Харків);

3 місце - Владислав Величко (Южноукраїнськ).

категорія до 44 кг:

1 місце - Вадим Матрос (Кременчуг);

2 місце - Максут Султанов (Миколаїв);

3 місце - Владислав Мошкін (Київ);

3 місце - Максим Шевцов (Дніпропетровська обл.)

категорія до 48 кг:

1 місце - Захар Маслак (Конотоп);

2 місце - Даніїл Сущенко (Конотоп);

3 місце - Максим Скрипник (Київ);

3 місце - Іван Куксенко (Суми).

категорія до 52 кг:

1 місце - Сергій Ярченко (Миколаїв);

2 місце - Вадим Мирошников (Маріуполь);

3 місце - Артем Шурпик (Костопіль);

3 місце - Олександр Бударєв (Донецька обл.).

категорія до 57 кг:

1 місце - Ілля Дупак (Запоріжжя);

2 місце - Євген Богдан (Южноукраїнськ);

3 місце - Нестор Баран (Київ);

3 місце - Кирило Шнирьов (Харків).

категорія до 62 кг:

1 місце - Єгор Легкий (Київ);

2 місце - Клім Ізотін (Київ);

3 місце - Ренат Березовський (Маріуполь);

3 місце - Тимур Ларін (Київ).

категорія до 68 кг:

1 місце - Кирило Угрік (Теплодар);

2 місце - Іван Баранов (Потлава);

3 місце - Олег Мірошник (Конотоп);

3 місце - Kyrylo Kon (Moldova).

категорія до 75 кг:

1 місце - Єгор Переута (Южноукраїнськ);

2 місце - Максим Коров'янко (Вінниця);

3 місце - Євген Біленко (Київ);

3 місце - Ілля Гусенко (Київ).

категорія до 85 кг:

1 місце - Євгеній Лупашко (Київ);

2 місце - Богдан Муляр (Вінниця);

3 місце - Владислав Сердцев (Маріуполь);

3 місце - Артур Шаповалов (Харків).

категорія до 100 кг:

1 місце - Ілля Буришев (Київ);

2 місце - Иладислав Ткаченко (Ів.-Франківська обл.);

3 місце - Святослав Малюк (Черкаська обл.);

3 місце - Герман Ревенко (Київ).

Трійку кращих у командному заліку турніру склали:

1 місце посіла команда міста Харкова (105 очок);

2 місце - КДЮСШ "Атлант" Київ (91 очко);

3 місце - ДЮСШ Маміашвілі м. Конотоп (75 очок).

Для бажаючих роздивитися події турніру посилання на фотозвіт: https://drive.google.com/file/d/15BRnENxoW9DRl5z6ADsLrhZzm5iObKGw/view?usp=sharing

Текст: https://www.facebook.com/scatlant.atlant 




comments powered by HyperComments