РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ У ЛАС-ВЕГАСІ-2015

Пропонуємо ознайомитися з розстановкою сил на Чемпіонаті Світу 2015 року з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. Зверніть увагу, що перша шестірка борців (топ-5 Чемпіонату Світу) отримають ліцензії на Олімпійські Ігри 2016 у Ріо-де-Жанейро!
 
ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
 
66 кг 

1) Френк Стаблер (Німеччина)
2) Хансу Руй (Південна Корея)
3) Давор Стефанек (Сербія)
3) Артем Сурков (Росія)
5) Тарек Азіз Беньяса (Алжир)
5) Мігран Арутюнян (Вірменія)
16) Денис Дем'янков (Україна)
 
75 кг 

1) Роман Власов (Росія)
2) Марк Мадсен (Данія)
3) Досжан Картиков (Казахстан)
3) Ендрю Бисек (США)
5) Саїд Морад Абдвали (Іран)
5) Елвін Мурсалієв (Азербайджан)
29) Дмитро Пишков (Україна)
 
98 кг
 
1) Артур Алексанян (Вірменія)
2) Гасем Резаї (Іран)
3) Дімітрій Тімченко (Україна)
3) Іслам Магомедов (Росія)
5) Еліс Гурі (Болгарія)
5) Алін Киурариу (Румунія)
 
 
59 кг

1) Ісмаїл Борреро Моліна (Куба)
2) Ровшан Байрамов (Азербайджан)
3) Алмат Кебіспаєв (Казахстан)
3) Он Чол Юн (Північна Корея)
5) Арсен Ералієв (Киргизстан)
5) Сослан Дауров (Білорусія)
43) Дмитро Цимбалюк (Україна)

71 кг

1) Расул Чунаєв (Азербайджан)
2) Армен Варданян (Україна)
3) Батіг Закаріас Таллрот (Швеція)
3) Адам Курак (Росія)
5) Тимур Бердиєв (Білорусія)
5) Маттіас Маашей (Німеччина)
 

80 кг

1) Сельчук Чеби (Туреччина)
2) Віктор Сосуновский (Білорусь)
3) Лаша Гобадзе (Грузія)
3) Юсуф Ахмад Гадериан (Іран)
5) Асхат Дилмухаметов (Казахстан)
5) Самат Ширдаков (Киргизстан)
11) Олександр Шишман (Україна) 

130 кг

1) Риза Каяллп (Туреччина)
2) Міхан Лопес Нуньєс (Куба)
3) Олександр Чернецький (Україна)
3) Білял Махов (Росія)
5) Сабах Шаріаті (Азербайджан)
5) Роберт Сміт (США)
 
 
85 кг

1) Жан Беленюк (Україна)

2) Рустам Ассакалов (Узбекистан)
3) Хабіболла Ахлагі (Іран)
3) Саман Тахмасибі (Азербайджан)
5) Рамі Хиетаниеми (Фінляндія)
5) Віктор Лорінц (Угорщина)
 
ЖІНОЧА БОРОТЬБА

48 кг

1) Ері Тосака (Японія)
2) Марія Стадник (Азербайджан)
3) Jessica Cornelia Francisca BLASZKA (Нідерланди)
3) Geneviève MORRISON HALEY (Канада)
5) Валентина Исламова-Брік (Росія)
5) Hui LI (Китай)
7) Наталія Пулковська (Україна)

53 кг

1) Saori YOSHIDA (Японія)
2) Софія Маттсон (Швеція)
3) Myong Suk JONG (Північна Корея)
3) Odunayo Folasade ADEKUOROYE (Нігерія)
5) Анжела Дороган (Азербайджан)
5) Xuechun ZHONG (Китай)
13) Лілія Горішна (Україна)

55 кг

1) Хелен Марулис (США)
2) Ірина Ологонова (Росія)
3) Тетяна Кіт (Україна)
3) Евеліна Ніколова (Болгарія)
5) Qianyu PANG (Китай)
5) Катерина Гончар-Янушкевич (Білорусь)
 


58 кг

1) Каорі Ічо (Японія)
2) Петра Оліі (Фінляндія)
3) Юлія Раткевич (Азербайджан)
3) Elif Jale YESILIRMAK (Туреччина)
5) Malin Johanna MATTSSON (Швеція)
5) Jackeline RENTERIA CASTILLO (Колумбія)
16) Тетяна Лавренчук (Україна)
 
60 кг

1) Оксана Гергель (Україна)
2) Tserenchimed SUKHEE (Монголія)
3) Джанан Манолова (Болгарія)
3) Leigh Evelyn JAYNES (США)
5) Ірина Нетреба (Азербайджан)
5) Yazhen SUN (Китай)
 
 

63 кг

1) Battsetseg SORONZONBOLD (Монголія)
2) Ризако Каваї (Японія)
3) Юлія Ткач-Остапчук (Україна)
3) Taybe Mustafa YUSEIN (Болгарія)
5) Braxton Rei STONE (Канада)
5) Анастасія Григор'єва (Латвія)
 
 
69 кг

1) Наталія Воробйова (Росія)
2) Feng ZHOU (Китай)
3) Sara DOSHO (Японія)
3) Aline FOCKEN (Німеччина)
5) Nasanburmaa OCHIRBAT (Монголія)
5) Anna Jenny Eva Maria FRANSSON (Швеція)
14) Аліна Махиня (Україна)

75 кг

1) Adeline Maria GRAY (США)
2) Qian ZHOU (Китай)
3) Epp MAE (Естонія)
3) Васіліна Марзалюк (Білорусь)
5) Andrea Carolina OLAYA GUTIERREZ (Колумбія)
5) Aline DA SILVA FERREIRA (Бразилія)
12) Оксана Ващук (Україна)
 
ВІЛЬНА БОРОТЬБА

65 кг

1) Френк Чамізо Маркес (Італія)
2) Іхтіор Наврузов (Узбекистан)
3) Seyedahmad MOHAMMADIPAHNEHKOLAEI (Іран)
3) Сослан Рамонов (Росія)
5) Тогрул Асгаров (Азербайджан)
5) Mandakhnaran GANZORIG (Монголія)
15) Тітал Джафарян (Україна)
 
61 кг
 
1) Хаджі Алієв (Азербайджан)
2) Номі Батболд (Монголія)
3) Василь Шуптарь (Україна)
3) Володимир Дубов (Болгарія)
5) Bajrang BAJRANG (Індія)
5) Masakazu KAMOI (Японія)
 


86 кг

1) Абдулрашид Садулаєв (Росія)
2) Selim YASAR (Туреччина)
3) Alireza Mohammad KARIMIMACHIANI (Іран)
3) Сандро Аминашвили (Грузія)
5) Магомедгаджи Хатиев (Азербайджан)
5) Михайло Ганєв (Болгарія)
7) Ібрагім Алдатов (Україна)

97 кг

1) Кайл Снайдер (США)
2) Абдусалам Гадисов (Росія)
3) Павло Олійник (Україна)
3) Хетаг Газюмов (Азербайджан)
5) Елизбар Одикадзе (Грузія)
5) Abbas Mohammadtaher TAHAN (Іран)
 
 
57 кг

1) Володимир Хинчигашвили (Грузія)
2) Hassan Sabzali RAHIMI (Іран)
3) Віктор Лебедєв (Росія)
3) Bekhbayar ERDENEBAT (Монголія)
5) Артас Санаа (Казахстан)
5) Hak Jin JONG (Північна Корея)
32) Микола Айвазян (Україна)

70 кг

1) Магомедрасул Газімагомед (Росія)
2) Hassan Aliazam YAZDANICHARATI (Іран)
3) Yakup GOR (Туруция)
3) James GREEN (США)
5) Азамат Нуриков (Білорусь)
5) Мирослав Кіров (Болгарія)
12) Семен Радулов (Україна)

74 кг

1) Джордан Берроуз (США)
2) Unurbat PUREVJAV (Монголія)
3) Narsingh Pancham YADAV (Індія)
3) Анвар Гедуевв (Росія)
5) Зелімхан Хаджиєв (Франція)
5) Alireza Mohammad GHASEMI (Іран)
22) Олег Захаревич (Україна)

125 кг

1) Таха Акгюль (Туреччина)
2) Джамаллудин Магомедов (Азербайджан)
3) Гено Петріашвілі (Грузія)
3) Білял Махов (Росія)
5) Chuluunbat JARGALSAIKHAN (Монголія)
5) Леван Берианидзе (Вірменія)
12) Ален Засеев (Україна)



comments powered by HyperComments