РЕЗУЛЬТАТИ КУБКУ СВІТУ 2017

За результатами двох раундів, головними претендентами на вихід у фінал є борці Росії та Азербайджану. Росіяни виграли матчеві дуелі у казахів (8-0) і господарів килимів - іранських атлетів (5-3). Азербайджанська збірна з таким самим рахунком 5-3 виявилися сильнішими турків і білорусів. Українська команда з однією перемогою над командою Білорусі (6-2) і поразкою від турецьких збірників (3-5) знаходиться на 3-й сходинці.
 

Результати 1-го раунду

Группа А

Россия (RUS) - Казахстан (KAZ), 8-0
59 кг - Степан Марянян (Россия) - Сарсенбиев Жансерик (Казахстан) 3-0
66 кг - Алексей Киянкин (Россия) - Каленов Данияр (Казахстан) 2-1
71 кг - Юрий Денисов (Россия) - Жадраев Демеу (Казахстан) 4-2
75 кг - Чингиз Лабазанов (Россия) - Ережепов Mахат (Казахстан) 5-1
80 кг - Адлан Акиев (Россия) - Жаксылыков Даулет (Казахстан) 5-1
85 кг - Евгений Салеев (Россия) - Кустубаев Азамат (Казахстан) 1-1
98 кг - Максим Сафарян (Россия) - Алимхан Сыздыков (Казахстан) 8-1
130 кг - Борис Вайнштейн (Россия) - Кузембаев Дамир (Казахстан) 5-1

IRAN (IRI) - GERMANY (GER), 7-1
59 кг - Mohsen Hossein HAJI POUR (IRI) - Christopher Josef KRAEMER (GER) 2-0
66 кг - Mehdi Chooli ZEIDVAND (IRI) vs Erik WEISS (GER) 2-0
71 кг - GERAEI M. (IRI) - SCHWABE M. (GER) 7-0
75 кг - ABDVALI S. (IRI) - NEUMAIER F. (GER) 7-2
80 кг - GHADERIAN Y. (IRI) - EISELE P. (GER) 11-2
85 кг - NOURI H. (IRI) - AZIZSIR R. (GER) 2-1
98 кг - SALEHIZADEH S. (IRI) - HASSLER O. or OEHLER P. (GER) 5-0
130 кг - GHASEMIMONJA A. (IRI) - POPP E. (GER) 2-5
 
Группа В

Азербайджан (АZE) - Турция (TUR), 5-3

59 кг - Ровшан Байрамов (Азербайджан) - RUSTEM HAMMET (TUR) ТУШЕ
66 кг - Камран Маммадов (Азербайджан) - YUKSEL Atakan (TUR) 2-5
71 кг - Хасан Алиев (Азербайджан) -  Ilker SONMEZ (TUR) 1-1
75 кг - Эльвин Мурсалиев (Азербайджан) - Emrah KUS (TUR) 3-1
80 кг - Рафик Гусейнов (Азербайджан) - Aslan ATEM (TUR) 2-4
85 кг - Ислам Аббасов (Азербайджан) - Metehan BASAR (TUR) 7-0
98 кг - Орхан Нуриев (Азербайджан) -  ILDEM CENK (TUR) 3-1
130 кг - Сабах Шариати (Азербайджан) - Ali Nail ARSLAN (TUR) 2-0

Беларусь (BLR) - Украина (UKR), 2-6

59 кг - Максим Казарский (Беларусь) - Жора Абовян (Украина) 4-8
66 кг - Ярослав Кардаш (Беларусь) - Парвиз Насибов (Украина) 2-3
71 кг - Павел Лях (Беларусь) - Руслан Исрафилов (Украина) 2-0
75 кг - Эгор Косенков (Беларусь) - Николай Дараган (Украина) туше
80 кг - Радик Калиев (Беларусь) - Дмитрий Пышков (Украина) 0-3
85 кг - Николай Стародуб (Беларусь) - Юрий Шкрюба (Украина) 1-2
98 кг - Эгор Яшкавец (Беларусь) - Владимир Васильев (Украина) 1-7
130 кг - Георги Чугашвили (Беларусь) - Александр Чернецкий (Украина) 4-4

Результати 2-го раунду

Группа А

Россия (RUS) - IRAN (IRI), 5-3 

59 kg - Мингиян Семенов (Россия) - ABDOULI S. (IRI) 3-1
66 kg - Артём Сурков (Россия) - ARSALAN A. (IRI) 7-4
71 kg - Абуязид Манцигов (Россия) - GERAEI M. (IRI) 0-4
75 kg - Роман Власов (Россия) - ABDVALI S. (IRI) 5-1
80 kg - Рамазан Абачараев (Россия) - GHADERIAN Y. (IRI) 0-3
85 kg - Давит Чакветадзе (Россия) - NOURI H. (IRI) 9-0
98 kg - Максим Сафарян (Россия) - SALEHIZADEH S. (IRI) 0-2
130 kg - Сергей Семенов (Россия) - MEHDIZADEH A B. (IRI) 2-1

Казахстан (KAZ) - GERMANY (GER), 2-6

59 kg - Сарсенбиев Жансерик (Казахстан) - Christopher Josef KRAEMER (GER) 3-4
66 kg - Каленов Данияр (Казахстан) - Erik WEISS (GER) 5-0
71 kg - Жадраев Демеу (Казахстан) - Maximilian Andreas SCHWABE (GER) 1-0
75 kg - Шадукаев Tамерлан (Казахстан) - NEUMAIER F. (GER) 0-3
80 kg - Жаксылыков Даулет (Казахстан) - Pascal EISELE (GER) 1-5
85 kg - Кустубаев Азамат (Казахстан) - Ramsin AZIZSIR (GER) 1-2
98 kg - Алимхан Сыздыков (Казахстан) - HASSLER O. (GER) 2-4
130 kg - Кузембаев Дамир (Казахстан) - POPP E. (GER) 3-6

Группа В

Азербайджан (AZE) - Беларусь (BLR), 5-3

59 kg - Талех Мамедов (Азербайджан) - Максим Казарский (Беларусь) 1-2
66 kg - Нофель Бабаев (Азербайджан) - Ярослав Кардаш (Беларусь) 8-0
71 kg - Гасан Алиев (Азербайджан) - Павел Лях (Беларусь) 9-0
75 kg - Эльвин Мурсалиев (Азербайджан) - Эгор Косенков (Беларусь) 10-2
80 kg - Рафик Гусейнов (Азербайджан) - Радик Калиев (Беларусь) 2-0
85 kg - Ислам Аббасов (Азербайджан) - Николай Стародуб (Беларусь) 3-0
98 kg - Орхан Нуриев (Азербайджан) - Эгор Яшкавец (Беларусь) 7-8
130 kg - Сабах Шариати (Азербайджан) - Георги Чугашвили (Беларусь), без борьбы

Турция (TUR) - Украина (UKR), 5-3
 
59 kg - Hammet RUSTEM (TUR) - Жора Абовян (Украина) 9-0
66 kg - YUKSEL A. (TUR) - Парвиз Насибов (Украина) 1-2
71 kg - Ilker SONMEZ (TUR) - Руслан Исрафилов (Украина) 2-1
75 kg - KUS E. (TUR) - Николай Дараган (Украина) 5-1
80 kg - Aslan ATEM (TUR) - Дмитрий Пышков (Украина) 1-4
85 kg - Metehan BASAR (TUR) - Юрий Шкрюба (Украина) 4-1
98 kg - DEMIRCI S. (TUR) - Владимир Васильев (Украина) 8-0
130 kg - ARSLAN A. (TUR) - Александр Чернецкий (Украина) 0-8

comments powered by HyperComments