Жмеринка прийняла ЧУ серед молодших юнаків (західна зона)

10-12 березня 2017 р. у м. Жмеринка пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2002-2003 р.н. (західна зона). 180 найсільніших спортсменів збірних команд Вінницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей з'їхались до нашого міста, щоб визначити найсильніших. Найсильнішими виявились борці Вінницької області зайнявши 1 командне місце, 2 місце посіла команда Рівненської області та 3 місце зайняла команда Закарпатської області.
 

Голова Жмеринської міської Федерації греко-римської боротьби Стемповський Андрій Миколайович висловлює подяку тренерському колективу під керівництвом Заслуженого тренера України Хлібойко Віктора Васильович,Адміністрації Жмеринської ДЮСШ а також Відділу сім"ї, молоді та спорту , а також усім хто приймав активну участь у підготовці та проведенню Чемпіоната України у нашому славному місті Жмеринка.

Результати Чемпіонату України (західна зона) серед юнаків 2002-2003 р.н. 10-12.03.2017 м. Жмеринка.


32 кг.

1м. Марковець Дмитро - Рівн.обл.
2м. Король Андрій - Він.обл.
3м. Жмурко Степан - Терн. обл..
3м. Українець Максим - Рівн.обл.

35 кг.

1м. Гавловський Марк - Він.обл.
2м. Івасів Андрій – Ів.-Фран.обл
3м. Жезмер Віталій – Він.обл.
3м. Клімов Віталій Рівн.обл.

38 кг.

1м. Котик Анатолій – Рівн.обл.
2м. Кушер Антон – Він.обл.
3м. Гевондян Владислав - Рівн.обл.
3м. Рильник Станіслав Рівн.обл.

42 кг.

1м. Халілов Олег – Зак.обл.
2м. Погончук Віктор – Він.обл.
3м. Шульгін Артем – Рівн.обл.
3м. Юсенко Іван – Рівн.обл.

47 кг.

1м. Савчук Микола – Рівн.обл.
2м. Войтович Володимир – Терн.обл.
3м. Чмир Іван – Зак.обл.
3м. Маценко Владислав – Він.обл.

53 кг.

1м. Стрільчук Едуард – Ів.-Фран.обл.
2м. Заболотних Максим - Рівн.обл.
3м. Маринін Дмитро – Рівн.обл.
3м. Марко Євген – Зак.обл.

59 кг.

1м. Тішківський Володимир – Ів.-Фран.обл.
2м. Варшавський Богдан – Він.обл.
3м. Борісов Олег – Він.обл.
3м. Чепурко Денис - Рівн.обл.

66 кг.

1м. Смєлов Микола - Рівн.обл.
2м. Арнаут Сергій – Він.обл.
3м. Корсак Михайло – Зак.обл.
3м. Іванюк Максим – Рівн.обл.

73 кг.

1м. Борісов Ілля – Він.обл.
2м. Паньов Максим - Рівн.обл.
3м. Черніга Максим – Він.обл.
3м. Груднак Олександр – Зак.обл.

85 кг.

1м. Ратушнюк Микола - Він.обл.
2м. Драганчук Влад - Рівн.обл.
3м. Шкабара Максим - Терн.обл.
3м. Домбровський Валентин – Рівн.обл.

100 кг.

1м. Кравчук Андрій – Він.обл.
2м. Сініцин Олександр - Він.обл.

У загально-командному заліку:

1 м. Вінницько обл..,
2 м. Рівенська обл..,
3 м. Закарпатська обл..

comments powered by HyperComments