Рейтинг UWW: квітень 2017

Нарешті світовий рейтинг з греко-римської боротьби поповнився новими представниками України. Тепер у двадцятках найсильніших борців планети, не тільки зірки Чемпіонату Світу 2015 року та Оліпмійських Ігор у Ріо, а й молоді та перспективні Українці, яким після Міжнародного Київського турніру та Чемпіонату Європи U23 вдалося увірватися до щільних рядів рейтингу UWW. Герої цього місяці - Жора Абовян (59 кг), Артур Політаєв (71 кг) та Юрій Шкрюба (85 кг). Досі не втрачає своїх позицій Жан Беленюк (85 кг), Дімітрій Тімченко (98 кг) та Олесандр Чернецький (130 кг). Сподіваємося, що до кінця поточного року, у кожній ваговій категорії рейтингу буде мінімум один представник України. 
 
 
59 kg

1. Ismael BORRERO MOLINA (CUB) – Rio OG No.1 (1)
2. Shinobu OTA (JPN) – Rio OG No.2 (2)
3. Stig Andre BERGE (NOR) – Rio OG No.3 (3)
4. Kenichiro FUMITA (JPN) – Polyak Memorial No.1 (5)
5. Mingiyan SEMENOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (6)
6. Elmurat TASMURADOV (UZB) – Rio OG No.3 (4)
7. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ) – Vehbi Emre No.2 (10)
8. Arsen ERALIEV (KGZ) – Rio OG No.5 (7)
9. Rovshan BAYRAMOV (AZE) – Rio OG No.5 (6)
10. Dshambulat LOKYAEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (12)
11. Almat KEBISPAYEV (KAZ) – Turlykhanov Memorial No.1 (9)
12. Murad MAMMADOV (AZE) – European U23 No.1 (Not Ranked)
13. Mohsen HAJIPOUR (IRI) – Paris GP No.1 (13)
14. Stepan MARYANYAN (RUS) – Poddubny GP No.3 (14)
15. Ivan LIZATOVIC (CRO) – Polyak Memorial No.3 (nr)
16. Zhora ABOVIAN (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (nr)
17. Dato CHKHARTISHVILI (GEO) – European U23 No.3 (nr)
18. Meirambek AINAGULOV (KAZ) – Paris GP No.2 (16)
19. Sergey EMELIN (RUS) – Poddubny GP No.3 (17)
20. Kristijan FRIS (SRB) – Polyak Memorial No.2 (nr)

66 kg 

1. Davor STEFANEK (SRB) – Rio OG No.1 (1)
2. Migran ARUTUNYAN (ARM) – Rio OG No.2 (2)
3. Rasul CHUNAYEV (AZE) – Rio OG No.3 (3)
4. Shmagi BOLKVADZE (GEO) – Rio OG No.3 (4)
5. RYU Han-Soo (KOR) – Rio OG No.5 (5)
6. Artem SURKOV (RUS) – GGP Final No.1 (8)
7. Aleksey KIYANKIN (RUS) – Poddobny GP No.1 (11)
8. Frank STAEBLER (GER) – German GP No.1 (7)
9. Islambek ALBIEV (RUS) - Europe No.1 (9)
10. Tomohiro INOUE (JPN) – Rio OG No.5 (6)
11. Karen ASLANYAN (ARM) – Paris GP No.1 (15)
12. Miguel MARTINEZ PALACIOS (CUB) – Granma Cup No.3 (12)
13. Zaur KABALOEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (13)
14. Mehdi ZEIDVAND (IRI) – Pytlasinski Cup No.1 (14)
15. Mateusz BERNATEK (POL) – Paris GP No.2 (18)
16. Danijel JANECIC (CRO) – Polyak Memorial No.1 (nr)
17. Roman PACURKOWSKI (POL) – European U23 No.1 (nr)
18. Aslan VISAITOV (RUS) – European U23 No.2 (nr)
19. Soslan DAUROV (BLR) – Vehbi Emre No.2 (nr)
20. Mate NEMES (SRB) – Polyak Memorial No.3 (nr)

71 kg

1. Balint KORPASI (HUN) – World No.1 (1)
2. Daniel CATARAGA (MDA) – World No.2 (2)
3. Hasan ALIYEV (AZE) – World No.3 (3)
4. Ilie COJOCARI (ROU) – World No.3 (4)
5. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Polyak Memorial No.2 (6)
6. Adam KURAK (RUS) – World No.5 (5)
7. Varsham BORANYAN (ARM) – Europe No.1 (8)
8. Yuri DENISOV (RUS) – Poddubny GP No.2 (9)
9. Mohammadali GERAEI (IRI) – World Cup No.1 (nr)
10. Abuyazid MANTSIGOV (RUS) – Poddubny No.1 (10)
11. Afshin BYABANGARD (IRI) – Asia No.1 (7)
12. Robert FRITSCH (HUN) – Paris GP No.1 (14)
13. Ramaz ZOIDZE (GEO) – European U23 No.2 (nr)
14. Takeshi IZUMI (JPN) – Polyak Memorial No.3 (nr)
15. Pavel LIAKH (BLR) – World University No.1 (13)
16. Artak MARGARYAN (FRA) – World No.7 (11)
17. Dawid KARECINSKI (POL) – Pytlasinski Cup No.2 (12)
18. Artur POLITAEV (UKR) – European U23 No.3 (nr)
19. Islambek DADOV (AZE) – European U23 No.1 (nr)
20. Dominik ETLINGER (CRO) – Zagreb Open No.1 (nr)

75kg 

1. Roman VLASOV (RUS) – Rio OG No.1 (1)
2. Mark MADSEN (DEN) – Rio OG No.2 (2)
3. KIM Hyeon-Woo (KOR) – Rio OG No.3 (3)
4. Saeid Mourad ABDVALI (IRI) – Rio OG No.3 (4)
5. Tamas LORINCZ (HUN) – Polyak Memorial No.1 (10@66)
6. Viktor NEMES (SRB) – GGP Final No.1 (6)
7. Elvin MURSALIYEV (AZE) – World Cup No.1 (7)
8. Chingiz LABAZANOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (9)
9. YANG Bin (CHN) – Cerro Pelado Int’l No.1 (10)
10. Bozo STARCEVIC (CRO) – Zagreb Open No.1@80 (11)
11. Karapet CHALYAN (ARM) – Paris GP No.1 (12)
12. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS) – Poddubny GP No.2 (13)
13. Zoltan LEVAI (HUN) – European U23 No.1 (16)
14. Antonio KAMENJASEVIC (CRO) – European U23 No.2 (17)
15. Doszhan KARTIKOV (KAZ) – Asia No.1 (14)
16. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – Trophee Milone No.1 (15)
17. Fatih CENGIZ (TUR) – Vehbi Emre No.1 (nr)
18. Kamal BEY (USA) – Schultz Memorial No.1 (18))
19. Arkadiusz KULYNYCZ (POL) – Thor Masters No.1 (nr)
20. George-Vlad MARIEA (ROU) – Zagreb Open No.1 (nr)

80kg 

1. Ramazan ABACHARAEV (RUS) – World No.1 (1)
2. Peter BACSI (HUN) – Polyak Memorial No.1 (5@75)
3. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Polyak Memorial No.3 (8@75)
4. Aslan ATEM (TUR) – World No.2 (2)
5. Rafik HUSEYNOV (AZE) – GGP Final No.1 (7)
6. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Paris GP No.1 (8)
7. Nikolozi KELASOV (GEO) – Polyak Memorial No.5 (6)
8. Laszlo SZABO (HUN) – World No.3 (3)
9. Geordan SPEILLER (USA) – Polyak Memorial No.2 (19@75)
10. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Polyak Memorial No.3 (14)
11. Jonibek OTABEKOV (UZB) – World No.3 (4)
12. Ashkat DILMUKHAMEDOV (KAZ) – World No.5 (5)
13. Alexandros KESSIDIS (SWE) – European U23 No.1 (15)
14. Edgar BABAYAN (POL) – Europe No.2 (12)
15. Lasha GOBADZE (GEO) – European U23 No.3@85 (12)
16. Burhan AKBUDAK (TUR) – Vehbi Emre No.1 (nr)
17. Pascal EISELE (GER) – World Military No.1 (9)
18. Adlan AKIEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (13)
19. Daniel ALEKSANDROV (BUL) – Europe No.3 (17)
20. Gela BOLKVADZE (GEO) – European U23 No.2 (nr)

85 kg 

1. David CHAKVETADZE (RUS) – Rio OG No.1 (1)
2. Zhan BELENYUK (UKR) – Rio OG No.2 (2)
3. Viktor LORINCZ (HUN) – Rio OG No.5 (5)
4. Denis KUDLA (GER) – Rio OG No.3 (3)
5. Javid GAMZATOV (BLR) – Rio OG No.3 (4)
6. Islam ABBASOV (AZE) – GGP Final No.1 (7)
7. Nikolai BAYRAKOV (BUL) – Vehbi Emre No.3 (6)
8. Tadeusz MICHALIK (POL) – GGP Final No.2 (8)
9. Evgeni SALEEV (RUS) – Poddubny GP No.3 (9)
10. Robert KOBLIASHVILI (GEO) – Poddubny GP No.2 (11)
11. Zakarias BERG (SWE) – European U23 No.1 (18)
12. Ruslan YUSUPOV (RUS) – Poddubny GP No.3 (nr)
13. Maksim MANUKYAN (ARM) – Paris GP No.1 (14)
14. Habibollah AKHLAGHI (IRI) – Rio OG No.7 (10)
15. Metehan BASAR (TUR) – Vehbi Emre No.1 (nr)
16. Eerik APS (EST) – Polyak Memorial No.3 (nr)
17. Erik SZILVASSY (HUN) – Paris GP No.2 (13)
18. Nikolai STADUB (BLR) – World University No.2 (13)
19. Yuri SHKRIUBA (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (nr)
20. Rustam ASSAKALOV (UZB) – Rio OG No.8 (16)

98 kg 

1. Artur ALEKSANYAN (ARM) – Rio OG No.1 (1)
2. Yasmany LUGO CABRERA (CUB) – Rio OG No.2 (2)
3. Nikita MELNIKOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (5)
4. Musa EVLOEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (6)
5. Aleksander HRABOVIK (BLR) – Polyak Memorial No.1 (9)
6. Cenk ILDEM (TUR) – Rio OG No.3 (4)
7. Ghasem REZAEI (IRI) – Rio OG No.3 (3)
8. Fredrik SCHOEN (SWE) – Rio OG No.5 (7)
9. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI) – Pytlasinski Cup No.1 (10)
10. Islam MAGOMEDOV (RUS) – Rio OG No.8 (11)
11. Orkhan NURIEV (AZE) – World Cup No.1 (nr)
12. Felix BALDAUF (NOR) – Paris GP No.1 (12)
13. Matti KUOSMANEN (FIN) – European U23 No.2 (nr)
14. Maksim SAFARYAN (RUS) – Poddubny GP No.3 (13)
15. Balasz KISS (HUN) – Polyak Memorial No.3 (15)
16. Dmitri TIMCHENKO (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (nr)
17. Mikhail KAJAIA (SRB) – Zagreb GP No.1 (nr)
18. G’Angelo HANCOCK (USA) – Schultz Memorial No.1 (18)
19. Hayden ZILLMER (USA) – Schultz Memorial No.2 (19)
20. Fatih BASKOY (TUR) – European U23 No.3 (nr)

130 kg 

1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – Rio OG No.1 (1)
2. Riza KAYAALP (TUR) – Rio OG No.2 (2)
3. Sergey SEMENOV (RUS) – Rio OG No.3 (3)
4. Sabah SHARIATI (AZE) – Rio OG No.3 (4)
5. Aleksander CHERNETSKI (UKR) – Ukraine Int’l No.3 (7)
6. Balint LAM (HUN) – Polyak Memorial No.3 (10)
7. Heiki NABI (EST) – Rio OG No.5 (5)
8. Alin ALEXUC-CIURARIU (ROU) – Zagreb GP No.3 (8@98)
9. Eduard POPP (GER) – Rio OG No.5 (6)
10. Iosif CHUGOSHVILI (BLR) – Turlykhanov Memorial No.2 (9)
11. Iakobi KAJAIA (GEO) – Rio OG No.7 (8)
12. Kiril GRISHCHENKO (BLR) – GGP Final No.2 (11)
13. Muminjon ABDULLAEV (UZB) – Vehbi Emre No.1 (nr)
14. Zviadi PATARIDZE (GEO) – Ukraine Int’l No.1 (17)
15. Johan Magnus EUREN (SWE) – Europe No.3 (12)
16. Oscar MARVIK (NOR) – Paris GP No.2 (nr)
17. Tuomas LAHTI (FIN) – Polyak Memorial No.2 (20)
18. Osman YILDIRIM (TUR) – European U23 No.1 (nr)
19. Amir GHASEMI MONJAZI (IRI) – Paris GP No.1 (19)
20. Robert SMITH (USA) – Thor Masters No.1 (nr)



comments powered by HyperComments