Підсумки юніорського Чемпіонату Європи 2015

Турнірні таблиці з греко-римської, вільної та жіночої боротьби за підсумками всіх днів Чемпіонату Європи у Туреччині.
 
 

Греко-римська боротьба

До 50 кг

1. Нофал Бабаєв (Азербайджан)
2. Олексій Кинжигалиев (Росія)
3. Недялко Петров (Болгарія)
3. Нугзар Цурцумія (Грузія)
7. Іван Черкас (Україна)

До 55 кг

1. Іраклі Шавадзе (Грузія)
2. Мурад Маммадов (Азербайджан)
3. Йото Христов (Болгарія)
3. Ерік Торба (Угорщина)
8. Олександр Грушин (Україна)

До 60 кг

1. Мурат Фірат (Туреччина)
2. Парвіз Насібов (Україна)
3. Леван Кавджарадзе (Грузія)
3. Аслан Вісаїтов (Росія)

До 66 кг

1. Ценгіз Арслан (Туреччина)
2. Отто Лосонци (Угорщина)
3. Артем Матяш (Україна)
3. Рухін Мікаілов (Азербайджан) 

До 74 кг

1. Ганс Вагнер (Німеччина)
2. Фуркат Байрак (Туреччина)
3. Гела Боквадзе (Грузія)
3. Золтан Леваі (Угорщина)
11. Ярослав Фільчаков (Україна)

До 84 кг

1. Іслам Аббасов (Азербайджан)
2. Гаджімурад Джалалов (Росія)
3. Берталан Папп (Угорщина)
3. Алі Ценгіз (Туреччина) 
21. Владислав Манін (Україна)

До 96 кг

1. Орхан Нурієв (Азербайджан)
2. Євген Генчев (Болгарія)
3. Золт Торок (Угорщина)
4. Микола Кахелашвили (Грузія)
14. Владлен Козлюк (Україна)

До 120 кг

1. Звиади Патарідзе (Грузія)
2. Гаджі Магомедов (Росія)
3. Павло Рудаков (Болгарія)
3. Осман Йілдрім (Туреччина)
7. Василь Величко (Україна)
 

Вільна боротьба

До 50 кг

1. Ісмаїл Гаджиєв (Росія)
2. Размік Мисакян (Вірменія)
3. Роберти Дингашвили (Грузія)
3. Віктор Лицын (Німеччина)
5. Дмитрий Несвятипаска (Україна)

До 55 кг

1. Ібрагім Ільясов (Росія)
2. Салім Наїм (Болгарія)
3. Сезгин Писми-оглу (Туреччина)
3. Ігор Чичиой (Молдова)
5. Андрій Яценко (Україні)

До 60 кг

1. Начин Куулар (Росія)
2. Селім Козан (Туреччина)
3. Вургун Алієв (Азербайджан)
3. Дімітар Іванов (Болгарія)
7. Андрій Свирид (Україна)

До 66 кг

1 Енес Посл (Туреччина)
2. Сурко Рашитханов (Білорусія)
3. Василь Михайлов (Україна)
3. Автанділ Кенчадзе (Грузія)

До 74 кг

1. Артем Умаров (Росія)
2. Ахмет Ертюрк (Туреччина)
3. Тарзан Майсурадзе (Грузія)
3. Мурад Сулейманов (Азербайджан)
8. Алі Закарієв (Україна)

До 84 кг

1. Гаджі Раджабов (Росія)
2. Мустафа Ібрагім Сессиз (Туреччина)
3. Гаджімурад Магомедсаидов (Азербайджан)
3. Георгій Чхартішвілі (Грузія)
9. Руслан Ричко (Україна)

До 96 кг

1. Юрій Власко (Росія)
2. Ерік Тилле (Німеччина)
3. Йєрі Хейно (Фінляндія)
3. Денис Храменков (Білорусія)
7. Богдан Грицай (Україна)

До 120 кг

1. Саїд Гамидов (Азербайджан)
2. Юнус Емре Деде (Туреччина)
3. Зелімхан Хизриев (Росія)
3. Віталій Песняк (Білорусія)
5. Ярослав Пономаренко (Україна)
 

Жіноча боротьба

До 44 кг

1. Мигалена Селишка (Болгарія)
2. Ксенія Станкевич (Білорусія)
3. Оксана Ливач (Україна)
3. Туркан Насирова (Азербайджан)

До 48 кг

1. Мілана Dadashova (Росія)
2. Доина Росковану (Румунія) 
3. Евин Демирхан (Туреччина)
3. Домініка Сзынковска (Польща)
11. Тетяна Полова (Україна)

До 51 кг

1. Олена Кремзер (Україна)
2. Лейла Гурбанова (Азербейджан)
3. Ксенія Незговорова (Росія)
3. Єва Сауер (Німеччина)

До 55 кг

1. Ратрисия Люззи (Італія)
2. Олена Колесник (Азербайджан)
3. Тетяна Донсила (Молдова)
3. Соня Бодін (Франція)
11. Ірина Остапчук (Україна)

До 59 кг

1. Грес Буллен (Норвегія)
2. Рамона Galambos (Угорщина) 
3. Елін Нільссон (Швеція)
3. Кріста Інче (Румунія)
10. Марія Ільчишин (Україна)

До 63 кг

1. Любов Овчарова (Росія)
2. Бусі Тосун (Туреччина)
3. Рагнетта Гурбанзаде (Азербайджан)
3. Вікторія Бобева (Болгарія)
8. Софія Боднар (Україна)

До 67 кг

1. Ніколь Гаман (Німеччина)
2. Еліс Манолова (Азербайджан) 
3. Моа Ныгрен (Швеція)
3. Алла Белінська (Україна)
 
До 72 кг

1. Сабіра Алієва (Азербайджан)
2. Анастасія Шустова (Україна) 
3. Дарина Шистерова (Росія)
3. Франси Радельт (Німеччина)
 




comments powered by HyperComments