ПРИСТРАСТІ ЗАКЛЮЧНОГО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ

На килимах ТРК "Фок" у Житомирі пройшов 3-й і заключний день змагань на чемпіонаті України з вільної та греко-римської боротьби. У третій день змагань борці греко-римського стилю розіграли медалі у вагових категоріях - до 85, 98 і 130 кг.

У вазі до 85 кг сталася невелика сенсація. У фіналі, маріупольчанин Олександр Шишман виявився сильнішим срібного призера Олімпіади в Ріо, чемпіона світу з Києва - Жана Беленюка, 1-1 підсумок сутички на користь Олександра. Варто відзначити, що це друга перемога Шишмана над Беленюком у поточному році.

Досить прогнозовано завершилися змагання у вагових категоріях до 98 і 130 кг. Бронзовий призер чемпіонату світу - Дімітрій Тімченко з Харкова підтвердив свій клас у вазі до 98 кг. У фіналі, Дмитро переміг Євгена Савету з Полтави з підсумковим рахунком 5-2. Киянин Микола Кучмій у фіналі на туше здолав суперника з Одеси Володимира Тесленка. Нижче дивіться всіх призерів заключного дня ЧУ-2017.

Борці вільного стилю розіграли медалі у важких категоріях до 86, 97 і 125 кг. Перемогу у вазі до 86 кг святкував атлет з Івано-Франківська - Любомир Сагалюк. У вирішальній сутичці, Любомир впевнено переміг Іллю Арчая з Сум, 7-0 підсумок сутички. У вазі до 97 кг підтвердив свій високий клас хмельничанин Павло Олійник. Першу трихвилинку Павло програв борцю з Дніпропетровська - Муразі Мчедлідзе 0-2, проте на другий період Паша зібрався, і поклав на туше суперника. У фіналі у важкій вазі до 125 кг, Михайло Доценко не вийшов на вирішальну сутичку проти харків'янина Данила Картавого. Таким чином, Данило без боротьби у фіналі, став чемпіоном України.

Результати Чемпіонату України в Житомирі. 3-й День. (Греко-римська боротьба, вільна боротьба).