ДВІ НАГОРОДИ У СКАРБНИЧЦІ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ

29 червня на килимах німецького спорткомплексу "Helmut Kornig Halle" завершився 3-й день чемпіонату Європи з трьох Олімпійських видів боротьби серед юніорів. Чотири комплекти нагород розіграли дівчата у вагових категоріях - до 44, 51, 59 і 67 кг.

Українські борчині відзначилися двома нагородами. Христина Береза ​​виграла срібло у вазі до 51 кг. У фінальній сутичці, Крістіна у впертій боротьбі поступилася росіянці Ксенії Незговоровій, 3:4 підсумок вирішальної сутички.

Ілона Прокопевнюк принесла другу медаль для збірної у вазі до 59 кг, на цей раз бронзову. У втішному фіналі, Ілона не залишила шансів француженці Метті Гренерон-Манданге, уклавши останню на туше.

Аліна Сивак в найлегшій вазі до 44 кг, зупинилася за крок від медалі континентальної першості. На жаль, наша борчиня програла втішний фінал білоруській ровесниці - Інні Роїк, за явною технічною перевагою, 0:10.

Сподіваємося, на наступній першості, українки ще підвищать свої результати і розміняють завойовані нагороди на більш високий гатунок.

Результати чемпіонату Європи серед юніорів, 3-й день турніру (Жіноча боротьба)