XVII Панамериканські ігри

XVII Панамериканські ігри 2015 року пройдуть з 10 по 26 липня в Торонто. Найбільше місто Канади і один з провідних мегаполісів світу обійшов у суперечці за право проведення Ігор колумбійську Боготу та столицю Перу Ліму.

Панамериканські ігри проходять один раз на чотири роки за рік до проведення літньої Олімпіади. Участь в Іграх беруть представники країн двох американських континентів. Перші Панамериканські ігри пройшли в 1951 році в столиці Аргентини Буенос-Айресі, і переможцем у медальному заліку стали господарі змагань. У всіх інших Іграх переможцем ставала збірна США. Винятком стали XI Панамериканські ігри в Гавані. Тоді в медальному заліку перемогла збірна команда господарів – збірна Куби.

У програму Панамериканських ігор входять змагання по більшості видів спорту, що входять в програму літніх Олімпійських ігор. Також представлені такі "неолімпійські види, як бразильське джиу-джитсу, карате, роллерспорт і деякі інші.

Прем'єр-партнер змагань IT-компанія Cisco розробляє для глядачів Панамериканських ігор спеціальні технологічні рішення, що гарантують незабутні враження від перегляду змагань. Надалі ці рішення будуть використовуватися жителями Торонто.

Треба відзначити, що команди з вільної та греко-римської боротьби будуть представляти одні з найсильніших борців світу (Куба, США), які з великою долею вірогідності разом із українськими спортсменами братимуть участь в Чемпіонаті Світу у Лас-Вегасі.