Рейтинг UWW: серпень 2017

UWW опублікував серпневий рейтинг найкращих борців Світу. За останні декілька місяців у розстановці сил між борцями планети не відбувалося кардинальних змін. Суттєві перестановки скоріше за все ми зможемо побачити після Чемпіонату Світу у Парижі. Наразі у двадцятках кращих з кращих 6 українців.

59 кг

1. Ismael BORRERO MOLINA (CUB) – Rio OG No.1 (1)
2. Shinobu OTA (JPN) – Rio OG No.2 (2)
3. Kenichiro FUMITA (JPN) – Asia No.1 (3)
4. Kristijan FRIS (SRB) – Europe No.1 (4)
5. Ivo ANGELOV (BUL) – Europe No.2 (5)
6. Mingiyan SEMENOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (6)
7. Ivan LIZATOVIC (CRO) – Europe No.3 (7)
8. Stig Andre BERGE (NOR) – Tbilisi GP No.2 (8)
9. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ) – Pytlasinski Cup No.3 (11)
10. Meirambek AINAGULOV (KAZ) – Asia No.2 (13)
11. Hammet RUSTEM (TUR) – Nikola Petrov No.2 (10)
12. Murad MAMMADOV (AZE) – European U23 No.1 (9)
13. Dshambulat LOKYAEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (12)
14. Sergey EMELIN (RUS) – Pytlasinski Cup No.2 (Not Ranked)
15. Radoslav VASILIEV (BUL) – Corneanu Memorial No.2 (nr)
16. Victor CIOBANU (MDA) – LIG Int’l No.1 (nr)
17. Victor MUNTEANU (ROU) – Corneanu Memorial No.1 (nr)
18. Rovshan BAYRAMOV (AZE) – Rio OG No.5 (15)
19. Zhora ABOVIAN (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (16)
20. Stepan MARYANYAN (RUS) – Poddubny GP No.3 (17)
 
66 кг
 
1. Artem SURKOV (RUS) – Pytlasinski Cup No.1 (1)
2. Davor STEFANEK (SRB) – Europe No.2 (2)
3. Soslan DAUROV (BLR) – Pytlasinski Cup No.2 (3)
4. OH Sang-Hoon (KOR) – Asia No.1 (5)
5. Almat KEBISPAYEV (KAZ) – Asia No.2 (6)
6. Ali Reizollah ARSALAN (IRI) – Asia No.3 (8)
7. Abdulsamet GUNAL (TUR) – Nikola Petrov No.2 (9)
8. Elmurat TASMURADOV (UZB) – Rio OG No.3 (10)
9. Atakan YUKSEL (TUR) – Vehbi Emre No.1 (10)
10. RYU Han-Soo (KOR) – Rio OG No.5 (15)
11. Miguel MARTINEZ PALACIOS (CUB) – Pan America No.1 (11)
12. Migran ARUTUNYAN (ARM) – Rio OG No.2 (7)
13. Danijel JANECIC (CRO) – LIG Int’l No.3 (17)
14. Mateusz BERNATEK (POL) – Pytlasinski Cup No.3 (19)
15. Kamran MAMMADOV (AZE) – Nikola Petrov No.1 (12)
16. Aleksey KIYANKIN (RUS) – Poddubny GP No.1 (13)
17. Parviz NASIBOV (UKR) – European Jrs No.1 (18)
18. Roman PACURKOWSKI (POL) – European U23 No.1 (20)
19. Fredrik BJERREHUUS (DEN) – Pytlasinski Cup No.3 (nr)
20. Istvan KOZAK (HUN) – Corneanu Memorial No.3 (nr)
 
71 кг
 
1. Rasul CHUNAYEV (AZE) – Nikola Petrov No.1 (2)
2. Balint KORPASI (HUN) – Europe No.1 (1)
3. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Europe No.3 (3)
4. Abuyazid MANTSIGOV (RUS) – Poddubny No.1 (4)
5. Shmagi BOLKVADZE (GEO) – Pytlasinski Cup No.3 (4@66)
6. Frank STAEBLER (GER) – Pytlasinski Cup No.1 (16@66)
7. Takeshi IZUMI (JPN) – Spanish GP No.1 (7)
8. Afshin BYABANGARD (IRI) – Asia No.2 (8)
9. Pavel LIAKH (BLR) – Europe No.2 (10)
10. Ilie COJOCARI (ROU) – Zagreb GP No.3 (6)
11. Yuri DENISOV (RUS) – Poddubny GP No.2 (12)
12. Ruslan TSAREV (KGZ) – Dan Kolov No.2 (9)
13. Robert FRITSCH (HUN) – LIG Int’l No.1 (16)
14. Daniel CATARAGA (MDA) – World No.2 (11)
15. Evrik NIKOGHOSYAN (FRA) – Spanish GP No.2 (17)
16. Mohammadali GERAEI (IRI) – World Cup No.1 (13)
17. Ramaz ZOIDZE (GEO) – Tbilisi GP No.2 (14)
18. Nurgazi ASANGULOV (KGZ) – Asia No.3 (15)
19. Riccardo ABBRESCIA (ITA) – Corneanu Memorial No.1 (nr)
20. Tarek BENAISSA (ALG) – Corneanu Memorial No.2 (nr)
 
75 кг
 
1. KIM Hyeon-Woo (KOR) – Rio OG No.3 (3)
2. Saeid Mourad ABDVALI (IRI) – Rio OG No.3 (4)
3. Tarek ABDELSALAM (BUL) – Europe No.1 (5)
4. Tamas LORINCZ (HUN) – Europe No.3 (7)
5. Kilov KAZBEK (BLR) – Europe No.3 (8)
6. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS) – Pytlasinski Memorial No.1 (12)
7. Chingiz LABAZANOV (RUS) – Europe No.2 (6)
8. Viktor NEMES (SRB) – LIG Int’l No.1 (10)
9. Karapet CHALYAN (ARM) – Tbilisi GP No.1 (9)
10. Elvin MURSALIYEV (AZE) – World Cup No.1 (11)
11. Maksat YEREZHEPOV (KAZ) – Asia No.1 (16)
12. YANG Bin (CHN) – Cerro Pelado No.1 (13)
13. Antonio KAMENJASEVIC (CRO) – European U23 No.2 (14)
14. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – Palusalu Memorial No.1 (15)
15. Fatih CENGIZ (TUR) – Corneanu Memorial No.2 (nr)
16. Shohei YABIKU (JPN) – Spanish GP No.1 (nr)
17. Yurisandi HERNANDEZ RIOS (CUB) – Pan America No.1 (19)
18. Kamal BEY (USA) – Zagreb GP No.3 (nr)
19. Furkan BAYRAK (TUR) – Nikola Petrov No.1 (20)
20. Hasan ALIYEV (AZE) – Vehbi Emre No.3 (5@71)
 
80 кг
 
1. Roman VLASOV (RUS) – Rio OG No.1 (1@75)
2. Ramazan ABACHARAEV (RUS) – World No.1 (1)
3. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Europe No.1 (2)
4. Aslan ATEM (TUR) – Europe No.3 (3)
5. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Asia No.1 (4)
6. Alexandros KESSIDIS (SWE) – Pytlasinski Cup No.1 (10)
7. Rafik HUSEYNOV (AZE) – GGP Final No.1 (5)
8. Adlan AKIEV (RUS) – Europe No.3 (6)
9. Daniel ALEKSANDROV (BUL) – Nikola Petrov No.1 (9)
10. Mark MADSEN (DEN) – Pytlasinski Cup No.5 (2@75)
11. Radik KULIEV (BLR) – Europe No.2 (7)
12. Peter BACSI (HUN) – Nikola Petrov No.1 (8)
13. Bozo STARCEVIC (CRO) – Zagreb GP No.1 (12)
14. Nikolozi KELASOV (GEO) – Tbilisi GP No.1 (13)
15. Laszlo SZABO (HUN) – Nikola Petrov No.2 (11)
16. Burhan AKBUDAK (TUR) – Vehbi Emre No.1 (17)
17. Edgar BABAYAN (POL) – Pytlasinski Cup No.5 (16)
18. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Polyak Memorial No.3 (15)
19. Danyal GAJIEV (KAZ) – Tbilisi GP No.3 (18)
20. Aleksander KOMAROV (RUS) – Palusalu Memorial No.1 (nr)
 
85 кг
 
1. Viktor LORINCZ (HUN) – Pytlasinski Cup No.1 (1)
2. Nikolai BAYRAKOV (BUL) – Corneanu Memorial No.3 (2)
3. Islam ABBASOV (AZE) – Vehbi Emre No.2 (3)
4. David CHAKVETADZE (RUS) – Poddubny GP No.1 (4)
5. Metehan BASAR (TUR) – Europe No.2 (7)
6. Robert KOBLIASHVILI (GEO) – Tbilisi GP No.1 (10)
7. Denis KUDLA (GER) – European U23 No.3 (9)
8. Zakarias BERG (SWE) – Nordic C’ships No.1 (8)
9. Javid GAMZATOV (BLR) – Polyak Memorial No.2 (6)
10. Zhan BELENYUK (UKR) – Ukraine Int’l No.3 (5)
11. Azamat KUSTUBAEV (KAZ) – Pytlasinski Cup No.3 (nr)
12. Eerik APS (EST) – Palusalu Memorial No.1 (11)
13. Yuri SHKRIUBA (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (12)
14. Erik SZILVASSY (HUN) – LIG Int’l No.1 (nr)
15. Ramsin AZIZSIR (GER) – Europe No.3 (14)
16. Evgeni SALEEV (RUS) – Poddubny GP No.3 (13)
17. Tadeusz MICHALIK (POL) – Corneanu Memorial No.2 (18)
18. Maksim MANUKYAN (ARM) – Tbilisi GP No.2 (15)
19. Lasha GOBADZE (GEO) – European U23 No.3 (18)
20. Hossein NOURI (IRI) – Asia No.1 (20)
 
98 кг
 
1. Yasmany LUGO CABRERA (CUB) – Pan America No.1 (1)
2. Felix BALDAUF (NOR) – Pytlasinski Cup No.1 (6)
3. Aleksander HRABOVIK (BLR) – Europe No.2 (2)
4. Artur ALEKSANYAN (ARM) – Europe No.3 (3)
5. Balasz KISS (HUN) – Europe No.3 (6)
6. Nikita MELNIKOV (RUS) – Poddubny GP No.1 (4)
7. Musa EVLOEV (RUS) – Poddubny GP No.2 (7)
8. Orkhan NURIEV (AZE) – European U23 No.1 (8)
9. Dmitri TIMCHENKO (UKR) – Ukraine Int’l No.1 (10)
10. Cenk ILDEM (TUR) – Vehbi Emri No.3 (9)
11. Mikhail KAJAIA (SRB) – LIG Int’l No.1 (nr)
12. Daniel GASTL (AUT) – LIG Int’l No.2 (nr)
13. Fatih BASKOY (TUR) – Corneanu Memorial No.1 (nr)
14. Melonin NOUMONVI (FRA) – Spanish GP No.1 (nr)
15. Matti KUOSMANEN (FIN) – European U23 No.2 (15)
16. G’Angelo HANCOCK (USA) – Pan America No.3 (16)
17. Seyedmostafa SALEHIZADEH (IRI) – Asia No.1 (17)
18. Sergey STARODUB (BLR) – Pytlasinski Cup No.3 (nr)
18. Revazi NADAREISHVILI (GEO) – Tbilisi GP No.1 (18)
20. Arvi SAVOLAINEN (FIN) – Jr Worlds No.3 (20)
 
130 кг
 
1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – Rio OG No.1 (1)
2. Riza KAYAALP (TUR) – Europe No.1 (2)
3. Sergey SEMENOV (RUS) – Rio OG No.3 (3)
4. Levan ARABULI (GEO) – Pytlasinski Cup No.1 (5)
5. Balint LAM (HUN) – Europe No.2 (4)
6. Alin ALEXUC-CIURARIU (ROU) – Coreanu Memorial No.2 (7)
7. Sabah SHARIATI (AZE) – Rio OG No.3 (6)
8. Vitali SHCHUR (RUS) – Europe No.3 (8)
9. Aleksander CHERNETSKI (UKR) – Ukraine Int’l No.3 (9)
10. Muminjon ABDULLAEV (UZB) – Vehbi Emre No.2 (10)
11. Oscar PINO HINDS (CUB) – Pan America No.1 (11)
12. Zviadi PATARIDZE (GEO) – Jr Worlds No.1 (12)
13. Heiki NABI (EST) – Cerro Pelado No.3 (13)
14. Osman YILDIRIM (TUR) – European U23 No.1 (14)
15. Mantas KNYSTAUTAS (LTU) – Nordic C’ships No.1 (18)
16. Iakobi KAJAIA (GEO) – Tbilisi GP No.1 (15)
17. Yasmani ACOSTA FERNANDEZ (CHI) – Spanish GP No.1 (nr)
18. Kiril GRISHCHENKO (BLR) – Tbilisi GP No.2 (16)
19. Tuomas LAHTI (FIN) – Nordic C’ships No.2 (17)
20. Oscar MARVIK (NOR) – Nordic C’ships No.3 (20)



comments powered by HyperComments