ЧУ СЕРЕД КАДЕТІВ (ПОЛТАВА)

Результати зонального чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів 2001-2002р.н., який відбулись 22-24.01.2018р. в м. Полтаві.

Вагова категорія 45 кг:
1м - Шевченко Ерік м. Кременчук, тренер Бузько С.В.
2м - Гура Андрій м. Кременчук, тренер Коханевич А.І.
3м - Махтай Дмитро м. Кременчук, тренер Троян М.М.
3м - Радкевич Віталій м. Кременчук, тренер Коханевич А.І.

Вагова категорія 48:
1м - Гордієнко Нікіта м. Черкаси, тренер Потанін Ф.Ю.
2м - Пінчук Артем м. Кременчук, тренер Бузько С.В.
3м - Божко Владислав м. Решетилівка, тренер Славко В.В.
3м - Чередник Роман м. Полтава, тренер Пушкар А.І.

Вагова категорія 51 кг
1м - Гребельник Антон м. Решетилівка, тренер Славко В.В.
2м - Баранник Данило м. Полтава, тренер Пушкар А.І.
3м - Магакян Армен м. Кременчук, тренер Коханевич А.І.

Вагова категорія 55 кг
1м - Балко Ігор м. Миргород, тренер Шудегов С.М.
2м - Мамедов Сеймур м. Миргород, тренер Шудегов С.М.
3м - Петров Дмитро м. Кременчук, тренер Коханевич А.І.
3м - Боровик Нікіта м. Черкаси, тренер Потанін Ф.Ю.

Вагова категорія 60 кг
1м - Сорокалет Павло м. Миргород, тренер Шудегов С.М.
2м - Полістрант Володимир м. Миргород, тренер Шудегов С.М.
3м - Рубан Віталій м. Полтава, тренер Пушкар А.І.
3м - Хутько Сергій м. Кременчук, тренер Троян М.М.

Вагова категорія 65 кг
1м - Іваніна Владислав м. Кременчук, тренер Бузько С.В.
2м - Шкляренко Олексій м. Черкаси, тренер Потанін Ф.Ю.
3м - Черняков Олексій м. Київ, тренер Ярошенко
3м - Левченко Евген м. Кременчук, тренер Кононов А.М.

Вагова категорія 71 кг
1м - Прядун Андрій м. Миргород, тренер Шудегов С.М.
2м - Кондюхов Андрій м. Кременчук, тренер Бузько С.В.
3м - Марченко Данило м. Київ, тренер Васьківський Г.
3м - Ляхницький Евген м. Полтава, тренер Журавель В.І.

Вагова категорія 80 кг
1м - Примаченко Олександр м. Черкаси, тренер Потанін Ф.Ю.
2м - Євтушенко Георгій м. Полтава, тренер Журавель В.І.
3м - Голуб Андрій м Кременчук, тренер Коханевич А.І.
3м - Закопай Богдан м. Кременчук, тренер Бузько С.В.

Вагова категорія 92 кг
1м - Славіта Максим м. Решетилівка, тренер Славко В.В.
2м - Масліков Артем м. Київ, тренер Ярошенко
3м - Попович Назар м. Київ, тренер Ярошенко

Вагова категорія 110 кг
1м - Кулинич Микита м. Полтава, тренер Пушкар А.І.
2м - Карпай Вячеслав м. Київ, тренер Ярошенко
3м - Кіпріч Ярославм. Полтава, тренер Пушкар А.І.




comments powered by HyperComments