Молодші юнаки змагалися на чемпіонаті Полтавської області

В суботу 24 лютого в місті Кременчуці відбувся чемпіонат Потавської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2003-2004р.н. Участь в змаганнях взяи спортсмени з усіє області : Кременчук, Полтава, Полтавський р-н, Хорол, Лубни, Миргород, Решетиівки.

 

Переможцями змагань стали:
Вагава категорія 38 кг
1 м - Іващенко Андрій ( Решетилівка, тренер Славко В.В.)
2 м - Деребко Владислав ( Полтава, тренер Пушкар А.І.)
3м - Омелай Денис ( Полтавський р-н, тренер Пушкар А.І., Журавель В.І.)
3 м - Снегерьов Максим (Кременчук, тренер Троян М.М.)

Вагова категорія 41 кг
1 м - Вовк Дмитро ( Кременчук, тренер Бузько С.В,)
2 м - Радкевич Віталій (Кременчук, Коханевич А.І,, Дронов О.Г.)
3 м - Терешкевич Олександр (Кременчук, Бузько С.В.)
3 м - Солодун Віталій ( Полтава, тренер Пушкар А.І.)

Вагова категорія 44 кг
1 м - Шевченко Ерік ( Кременчук, тренер Бузько С.В,)
2 м - Махтай Дмитро (Кременчук, тренер Троян М.М.)
3 м - Бондаренко Андрій (Полтава, тренер Пушкар А.І,)
3 м - Клименко Тарас ( Полтава, тренер Ваценко В.В,)

Вагова категорія 48 кг 
1 м - Гура Андрій ( Кременчук, тренер Коханевич А.І., Дронов О.Г.)
2 м - Божко Владислав ( Решетилівка, тренер Славко В.В,)
3 м - Комаревцев Антон ( Кременчук, тренер Бузько С.В.)
3 м - Чередник Роман (Полтава. тренер Пушкар А.І,)

Вагова категорія 52 кг
1 м - Заніздра Денис ( Кременчук, тренер Троян М.М.)
2 м - Пінчук Артем (Кременчук, тренер Бузько С.В,)
3 м - Джунь Богдан (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)
3 м - Гребельник Антон (Решетилівка, тренер Славко В.В,)

Вагова категорія 57 кг
1 м - Мамедов Сеймур ( Миргород, тренер Шудегов С.М.)
2 м - Семенцов Ілля (Кременчуг, тренер Коханевич А.І,, Дронов О.Г.)
3 м - Заіка Владислав (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)
3 м - Лиманець Ярослав (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)

Вагова Категорія 62 кг
1 м - Іваніна Владислав (Кременчук, тренер Бузько С.В.)
2 м - Хутько Сергій (Кременчук. тренер Троян М.М.)
3 м - Сидоренко Дмитро (Миргород, тренер Шудегов С.М.)
3 м - Гнітько Максим ( Решетилівка, тренер Славко В.В,)

Вагова категорія 68 кг
1 м - Конндюхов Андрій ( Кременчук, тренер Бузько С.В.)
2 м - Муліка Ярослав ( Решетилівка, тренер Славко В.В,)
3 м - Середа Роман (Миргород, тренер Шудегов С.М.)
3 м - Муліка Віталій (Полтава. тренер Пушкар А.І,)

Вагова категорія 75 кг
1 м - Трудненко Денис ( Решетилівка, тренер Славко В.В,)
2 м - Панченко Олег ( Полтава, тренер Журавель В.І.)
3 м - Овсіковський Тарас (Полтава. тренер Пушкар А.І,)

Вагова категорія 85 кг
1 м - Голуб Андрій ( Кременчук, тренер Коханевич А.І., Дронов О.Г.)
2 м - Гладишкін Максим ( Кременчук, тренер Зубенко А.С.)

Вітаємо тренерів за хорошу підготовку спортсменів та бажаємо успіхів на зональних змагань чемпіонату України, який відбудеться 13-14 березня в м. Київ




comments powered by HyperComments