УКРАЇНЦІ ЧЕТВЕРТІ НА ТУРНІРІ В БОЛАРІЇ

22 - 25 березня на килимах спортивного залу "АСИКС АРЕНА" в Софії (Болгарія) відбувся 56-й міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих "Дан Колов і Нікола Петров".

Всього більше 150 борців греко-римського стилю з 23 країн світу взяли участь у традиційному турнірі.

Борці греко-римського стилю два рази піднімалися на п'єдестал пошани, бронзові нагороди вибороли Андрій Антонюк (83 кг) та Микола Кучмій (130 кг) , а в останній день у фінал вийшов Денис Дем'янов (67 кг) і завоював срібну нагороду. Декілька представників України зупинилися за крок до медалей. Дмитро Добров (63 кг), Олександр Шишман (87 кг) та Олександр Білоцький (82 кг) посіли п'яті місця.

У загальнокомандному заліку Українська збірна з греко-римської боротьби завершила змагання на четвертому місці турнірної таблиці. Вітаємо збірну та тренерів з достойним результатом!