Результати І Чемпіонату м. Лубни

14 квітня в Лубнах відбувся перший відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби присвячений 1030 річниці з дня заснування міста. В змаганнях взяли участь 130 спортсменів з усієї Полтавської області : Миргород, Хорол, Полтава, Решетилівка, Диканька, Яреські, Стасі, Кременчук та команда з Лубен. 


На відкриття змагань завітали поважні гості : міський голова Олександр Грицаєнко, депутати обласної ради Олександр Олексюк та Олександр Сірик, президент ГО "федерація греко-римської боротьби Полтавської області" Рустам Азізов, головний спеціаліст відділу сім'ї, молоді та спорту Лубенської міської ради Іван Тузов, голова молодіжної громадської організації "ЄВРОКЛУБ-ЛУБНИ" Вадим Лютий, голова опозиційного блоку м. Лубни Евген Жадан, директор Лубенської ДЮСШ Олександр Семенец. 
Після відкриття змагань з привітальним словом президент ГО "федерації греко-римської боротьби Полтавської області" Рустам Азізов вручив ексклюзивні подарунки та подяки тренерам, які активно займаються розвитком греко-римської боротьби в регіонах, а саме: Смірнову Роману Володимировичу, Славку Валерію Васильовичу та Шаповалу Олегу Григоровичу. Також нагородив Бузька Сергія Володимировича за відмінну підготовку спортсменів та високий результат на чемпіонаті України серед молодших юнаків в м. Рівному. 
Голова молодіжної громадської організації "ЄВРОКЛУБ-ЛУБНИ" Вадим Лютий нагородив грамотою Смірнова Романа Володимировича за патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію та за розвиток фізичної культури та спорту в місті Лубнах.
В результаті складних поєдинків найсильнішими стали:
2006-2007 р.н.

32кг
1 - Ярещенко Дмитро (Полтава, тренер Журавель В.І.)
2 - Ретьков Тимур (Кременчук, тренер Шаповал О.Г., Зубенко А.С.)
3 - Москальов Олексій (Миргород, тренер Шудегов С.М.)
3 - Дерекон Владислав (Лубни, тренер Смірнов Р.В.)

35 кг
1 - Співак Данило (Кременчук, тренер Шаповал О.Г., Зубенко А.С.)
2 - Іваніна Олександр (Кремеменчук, тренер Бузько С.В.)
3 - Загорулько Олег (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)
3 - Рященко Данило (Решетилівка, тренер Славко В.В.)

38 кг
1 - Голуб Олександр ((Решетилівка, тренер Славко В.В.)
2 - Михайлик Олександр (Кременчук, тренер Бузько С.В,)
3 - Гладкий Михайло (Миргород, тренер Шудегов С.М,)
3 - Кикоть Назар (Стасі, тренер Солонарь С.В.)

42кг
1 - Азізов Еміль (Полтава, тренер Пушкар А.І,)
2 - Пащенко Дмитро (Лубни, тренер Смірнов Р.В.)
3 - Азізов Деніел (Полтава, тренер Пушкар А.І,)
3 - Олефір Іван (Решетилівка, тренер Пушкар А.І,)

47 кг
1 - Гриценко Артем (Полтава, тренер Журавель В.І,)
2 - Арсенюк Ігор (Кременчук, тренер Шаповал О.Г., Зубенко А.С.)
3 - Карась Іван (Диканька, тренер трихліб В.С.)
3 - Борисенко Антон (Миргород, тренер Шудегов С.М.)

50 кг
1 - Брильов Михайло (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
2 - Тритенко Дмитро ( Кременчук, тренер троян М.М.)

2008-2009р.н.

21кг
1 - Захарченко Нікіта (Решетилівка, тренер Славко В.В.)
2 - Могилат Нікіта (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
3 - Свистун Володимир (Стасі, тренер Солонарь С.В,)
3 - Литвин Олександр (Диканька, тренер Трихліб В.С.)

23кг
1 - Гладкий Ілля (Диканька, тренер Трихліб В.С.)
2 - морозов Нікіта (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
3 - Новожилов Іван (Диканька, тренер Трихліб В.С.)
3 - Байрачний Станіслав (Диканька, тренер Трихліб В.С.)

25 кг
1 - Булава Евген (Диканька, тренер Трихліб В.С.)
2 - Ягупов Юсіф (Миргород, тренер Шудегов С.М.)
3 - Гальченко Вячеслав (Диканька, тренер Трихліб В.С.)
3 - Гоністраненко Максим (Миргород, тренер Шудегов С.М.)

27 кг
1 - Корбан Віталій
2 - Яценко Дмитро
3 -Головко Андрій (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
3 - Зуй Богдан

29 кг
1 - Сахаров Максим (Кременчук, тренер Кононов А.М.)
2 - Голуб Юрій (Решетилівка, тренер Славко В.В,)
3 - Гриценко Єгор (Полтава, тренер Журавель В.І)
3 - Кордубай Володимир (Миргород, тренер Шудегов С.,М)

32 кг
1 - Усов Артем (Диканька, тренер Трихліб В.С.)
2 - Золоєло Ростислав (Кременчук, тренер Троян М.М.)
3 - Некіфоренко Микола (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)
3 - Коломієць Роман (Лубни, тренер Смірнов Р.В.)

35 кг
1 - Баранов Іван (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
2 - Материнко Олексій (Полтава, тренер Журавель В.І.)
3 - Скрильов Андрій (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
3 - Шаблій Матвій (Кременчук, тренер Бузько С.В,)

38 кг
1 - Антоненко Ілля (Полтава, тренер Пушкар А.І.)
2 - Перетяка Артем (Хорол, тренер Лопушняк О.О.)
3 - Ткаченко Орест (Лубни, тренер Смірнов Р.В.)
3 - Захарченко Олексій (Кременчук, тренер Шаповал О.Г., Зубенко А.С.)

Також були нагороджені кубками "за волю до перемоги" Пащенко Дмитро та Шевченко Артем. 
Щиро дякуємо організаторам за те, що змогли організувати таке чудове свято боротьби. Бажаємо Вам процвітання та успіхів у вашій роботі, Ви створюєте людям справжнє свято спорту!




comments powered by HyperComments