ВІЛЬНИКИ ВЕЗУТЬ ДОДОМУ ТРИ НАГОРОДИ

Перші комплекти медалей першості Європи серед кадетів розіграли борці вільного стилю.  
 
 

42 кг 

1. Торніке Катамадзе (Грузія) 

2. Кара Доган (Турція)

3. Мухамед Алієв (Україна) і Асгар Маммадалієв (Азербайджан)

На шляху до подіуму українець переміг у кваліфікації словака Павола Староня, у чвертьфіналі – француза Медхі Кокьюэне, у півфіналі програв грузину Торніку Катамадзе, а в сутичці за «бронзу» не залишив шансів болгарину Панайоту Димитрову.
 
 
46 кг 

1. Арсен Арутюнян (Вірменія) 

2. Георгій Хачидзе (Грузія)

3. Георгіос Пілідіс (Греція) і Енгін Четін (Туреччина). 

Українець Андрій Джелеп посів 16-е місце, програвши у кваліфікації турку Энгіну Четіну

50 кг 

1. Іслам Базарганов (Азербайджан)

2. Петру Красун (Молдова)

3. Ертугрул Кахвечі (Турція) і Теймураз Ванишвили (Грузія). 

Українець Юрій Постол зайняв 5-е місце, перемігши в 1/8 фіналу ізраїльтянина Ейтана Панівалова, а в ¼ фіналу, програвши молдованину Петрау Красуну.
 
54 кг 

1. Вазген Теванян (Вірменія) 

2. Каббар Дуюм (Туреччина) 

3. Іон Сойлита (Молдова) і Єгор Слєпцов (Росія). 

Українець Василь Станчев посів 5-е місце, перемігши в 1/8 фіналу шведа Вусала Карімова, у чвертьфіналі поступившись вірмену Вазгену Теваняну, а в поєдинку за «бронзу» програв росіянину Єгору Слепцову. 

58 кг

1. Алеко Ломідзе (Грузія) 

2. Муааммер Килик (Турція) 

3. Ніколає Лісників (Молдова) і Герія Гадіса (Азербайджан). 

Українець Владислав Кім зайняв 9-е місце, перемігши у кваліфікації австрійця Симона Марчла, а в 1/8 фіналу, поступившись росіянину Іврію Аракеляну.
 
63 кг 

1. Магомед Сурхоев (Росія) 

2. Джемал Алі (Болгарія) 

3. Торніке Квинікадзе (Грузія) і Стефан Тону (Молдова) 

Українець Григорій Терзі посів 5-е місце, розгромивши в 1/8 фіналу шведа Альбіна Олофссон, в ¼ фіналу, програвши росіянину Магомеду Сурхоеву, а в поєдинку за третє місце поступився грузину Торніке Квинікадзе.

69 кг 

1. Іверіко Юлакідзе (Грузія)

2. Адам Маллаєв (Росія) 

3. Степан Лилик (Україна) і Ісмаїл Абдуллаєв (Азербайджан). 

На шляху до п'єдесталу пошани Степан завдав поразки в 1/8 фіналу угорцю Ботонду Гулясу, у чвертьфіналі – Крістіану Ковачу з Румунії, у півфіналі не впорався з росіянином Адамом Маллаєвим, а в сутичці за «бронзу» переміг молдованина Йона Дарія. 
 
76 кг

1. Марік Шебзухов (Росія) 

2. Демур Мегенейшвіли (Грузія) 

3. Ботонд Лукаш (Угорщіна) і болгарин Іван Стефанов (Болгарія) 

Українець Максим Карапетян, програвши на старті змагань болгарину Івану Стефанову, зайняв 17-е місце. 
 
 
85 кг

1. Хох Хугаєв (Росія)

2. Сеян Неіл (Турція) 

3. Бека Челідзе (Грузія) і Мантас Адомайтіс (Литва) 

Українець Андрій Дубоносов посів 8-е місце, перемігши в 1/8 фіналу латвійця Гусца Кейранса, а в ¼ фіналу, програвши вірмену Мгеру Маркосяну. 
 
100 кг 

1. Алимагомед Аліхмаев (Азербайджан)

2. Ованес Маджикян (Вірменія)

3. Юрій Ідзинський (Україна) і Зурико Урташвіли (Грузія)

На шляху до подіуму Юра розгромив у кваліфікації серба Олександра Пантелича, в 1/8 фіналу – молдованина Димитра Айдері, у півфіналі поступився вірменину Ованесу Маджикяну, а в «бронзовій» сутичці не залишив шансів румунові Себаст'яну Райце.
 



comments powered by HyperComments