СВІТОВИЙ РЕЙТИНГ: СЕРПЕНЬ 2015

Оновлений світовий рейтинг з греко-римської боротьби:
59 кг

1. Mingiyan SEMENOV (RUS) – Pytlasinski No.1 (1)
2. Ivo ANGELOV (BUL) – Nikola Petrov No.1 (2)
3. Elmurat TASMURADOV (UZB) – Asia No.1 (3)
4. Stepan MARYANYAN (RUS) – European Games No.1 (4)
5. Elman MUKHTAROV (AZE) – Euro ames No.3 (5)
6. YUN Won-Chol (PRK) – Asia No.2 (6)
7. Soslan DAUROV (BLR) – Euro Games No.2 (7)
8. Tarik BELMADANI (FRA) – Euro Games No.3 (8)
9. Victor CIOBANU (MDA) – Euro U23s No.1 (9)
10. Aleksandar KOSTADINOV (BUL) – Pytlasinski No.3 (16)
11. Stig Andre BERGE (NOR) – Hungarian GP No.3 (15)
12. Hamid SORYAN (IRI) – World No.1 (12)
13. Spenser MANGO (USA) – Pan American Games No.3 (13)
14. Andres MONTANO (ECU) – Pan Am Games No.1 (not ranked)
15. Ali SOTO MACIAS (MEX) – Pan Am Games No.2 (nr)
16. Shinobu OTA (JPN) – Hungarian GP No.1 (10)
17. Hammet RUSTEM (TUR) – Pytlasinski No.3 (nr)
18. Virgil MUNTEANU (ROU) – Nikola Petrov No.3 (17)
19. Fatih UCUNCU (TUR) – Nikola Petrov No.3 (18)

20. Maikel ANACHE LAMOTH (CUB) – Pan America No.1 (8)
 
Девор Стефанек
 
66 кг

1. Davor STEFANEK (SRB) – World No.1 (1)
2. Tamas LORINCZ (HUN) – Pytlasinski No.1 (3)
3. RYU Han-Soo (KOR) – Asia No.1 (2)
4. Artem SURKOV (RUS) – Euro Games No.1 (4)
5. Frank STAEBLER (GER) – Pytlasinski No.1 (5@71kg)
6. Migran ARUTUNYAN (ARM) – Euro Games No.2 (5)
7. Dominik ETLINGER (CRO) – Pytlasinski No.3 (6)
8. Hasan ALIYEV (AZE) – Euro Games No.3 (7)
9. Istvan LEVAI (SVK) – Euro Games No.3 (8)
10. Mateusz BERNATEK (POL) – Pytlasinski No.3 (15)
11. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Euro Games No.5 (9)
12. Denys DEMYANKOV (UKR) – Euro Games No.5 (10)
13. Mohammadali GERAEI (IRI) – Asia No.2 (11)
14. Mathias MAASCH (GER) – Pytlasinski No.1 (19)
15. Wuileixis RIVAS ESPINOZA (VEN) – Pan Am Games No.1 (nr)
16. Demeu ZHADRAYEV (KAZ) – Asia No.3 (12)
17. Abdulsamet UGURLU (TUR) – Vehbi Emre No.1 (13)
18. Konstantin STAS (BUL) – Nikola Petrov No.1 (14)
19. Miguel MARTINEZ PALACIOS (CUB) – Pan Am Games No.3 (18)

20. David KARECINSKI (POL) – Spanish GP No.1 (nr) 
71 кг

1. Rasul CHUNAYEV (AZE) – Euro Games No.1 (1)
2. Afshin BYABANGARD (IRI) – Nikola Petrov No.1 (2)
3. Balint KORPASI (HUN) – Euro Games No.2 (3)
4. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Asia No.1 (5)
5. Mindia TSULUKIDZE (GEO) Euro Games No.5 (6)
6. Yuri DENISOV (RUS) – Ljubomir Ivanovic No.1 (7)
7. Daniel CATARAGA (MDA) – Ion Corneanu No.1 (11)
8. Yunus OZEL (TUR) – Vehbi Emre No.2 (8)
9. Sachino DAVITAIA (GEO) – Vehbi Emre No.3 (9)
10. Ruslan TSAREV (KGZ) – Asia No.2 (10)
11. ZHANG Ridong (CHN) – Asia No.3 (nr)
12. Petter KARLSEN (NOR) – Spanish GP No.2 (nr)
13. Rafael ALEKSANYAN (ARM) – Nikola Petrov No.2 (13)
14. Varsham BORANYAN (ARM) – Spanish GP No.1 (nr)
15. Tomi HINOVEANU (ROU) – Ion CORNEANU No.2 (nr)
16. Dilshod TURDIEV (UZB) – Asia No.3 (14)
17. Nikolai SAVCHENKO (UKR) – Euro Games No.7 (15)
18. JUNG Ji-Hyun (KOR) – Asian Games No.1 (12)
19. Zackarias TALLROTH (SWE) – Nordic No.1 (17)

20. Svilen KOSTADINOV (BUL) – Euro Games No.5 (19)
 
 
75 кг

1. KIM Hyeon-Woo (KOR) - Asia No.1 (1)
2. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – World No.1 (2)
3. Roman VLASOV (RUS) – Pytlasinski No.1 (3)
4. Elvin MURSALIYEV (AZE) – Euro Games No.1 (4)
5. Viktor NEMES (SRB) – Euro Games No.2 (5)
6. Chingiz LABAZANOV (RUS) – Euro Games No.3 (6)
7. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Euro Games No.5 (7)
8. Bozo STARCEVIC (CRO) – Pytlasinski No.2 (19@80)
9. Emrah KUS (TUR) – Vehbi Emre No.1 (12)
10. Dmitri PYSHKOV (UKR) – Euro Games No.3 (8)
11. Mark MADSEN (DEN) – Vehbi Emre No.2 (9)
12. Karapet CHALYAN (ARM) – Nikola Petrov No.3 (10)
13. Payam BOUYERI PAYANI (IRI) – Asia No.3 (11)
14. Andrew BISEK (USA) – Pan Am Games No.1 (nr)
15. Yavor YANAKIEV (BUL) – Nikola Petrov No.3 (14)
16. Petru SEVCIUC (MDA) – Olympia No.1 (15)
17. Juan Angel ESCOBAR (MEX) – Olympia No.2 (16)
18. Florian NEUMAIER (GER) – Ion Corneanu No.2 (13@80)
19. Laszlo SZABO (HUN) – Hungarian GP No.2 (18)

20. Manukhar TSKHADAIA (GEO) – Ljubomir Ivanovic No.3 (19) 
80 кг

1. Evgeni SALEEV (RUS) – Euro Games No.1 (1)
2. Rafik HUSEYNOV (AZE) – Euro Games No.2 (2)
3. Peter BACSI (HUN) – Pytlasinski No.1 (3)
4. Daniel ALEKSANDROV (BUL) – Euro Games No.3 (4)
5. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Pytlasinski No.2 (6)
6. Selcuk CEBI (TUR) – Pytlasinski No.3 (5)
7. Lasha GOBADZE (GEO) – Euro U23s No.1 (8)
8. Arslan ATEM (TUR) – Vehbi Emre No.1 (7)
9. Yousef GHADERIAN (IRI) – Asia No.1 (9)
10. Eduard SARGSYAN (ARM) – Spanish GP No.1 (nr)
11. Aleksander SHYSHMAN (UKR) – Euro Games No.5 (11)
12. Dogan GOKTAS (TUR) – Spanish GP No.3 (nr)
13. Jonas BOSSERT (SUI) – Ion Corneanu No.1 (nr)
14. Igor BESLEAGA (MDA) – Ion Corneanu No.3 (17)
15. AISHAN Aishan (CHN) – Pytlasinski No.3 (18)
16. Giorgi TSIREKIDZE (GEO) – Pytlasinski No.5 (12)
17. Ashkat DILMUKHAMEDOV (KAZ) – Vehbi Emre No.3 (14)
18. Nikolaos VARKAS (GRE) – Olympia No.1 (16)
19. Julius MATUZEVICIUS (LTU) – Euro Games No. 8 (15)

20. Alexander JERSGREN (SWE) – Nordic No.2 (20)
85 кг

1. David CHAKVETADZE (RUS) – Euro Games No.1 (1)
2. Zhan BELENYUK (UKR) – Euro Games No.2 (2)
3. Habibollah AKHLAGHI (IRI) – Nikola Petrov No.1 (4)
4. Viktor LORINCZ (HUN) – Pytlasinski No.2 (8)
5. Ramsin AZIZSIR (GER) – Pytlasinski No.3 (9)
6. Metehan BASAR (TUR) – Euro Games No.3 (5)
7. Islam ABBASOV (AZE) – Euro Jrs No.1 (6)
8. Maksim MANUKYAN (ARM) – Nikola Petrov No.2 (7)
9. Alexej MISHIN (RUS) – Pytlasinski No.1 (nr)
10. Melonin NOUMONVI (FRA) – World No.1 (3)
11. Denis KUDLA (GER) – Pytlasinski No.3 (15)
12. Rustam ASSAKALOV (UZB) – Asia No.1 (10)
13. Jordan HOLM (USA) – Hungarian GP No.1 (12)
14. Kristoffer JOHANSSON (SWE) – Hungarian GP No.2 (18)
15. Mojtaba KARIMFAR (IRI) – Spanish GP No.1 (nr)
16. Artur SHAHINYAN (ARM) – Spanish GP No.2 (nr)
17. Jonathan ANDERSON (USA) – Pan Am Games No.2 (nr)
18. Nenad ZUGAJ (CRO) – Ljubomir Ivanovic No.3 (17)
19. Javid HAMZATOV (BLR) – Zagreb Open No.1 (16)

20. Nursultan TURSYNOV (KAZ) – Asia No.2 (19)
 
98 кг

1. Artur ALEKSANYAN (ARM) – World No.1 (1)
2. Islam MAGOMEDOV (RUS) – Euro Games No.1 (2)
3. Ghasem REZAEI (IRI) – Pytlasinski No.1 (9)
4. Cenk ILDEM (TUR) – Euro Games No.3 (3)
5. Dimitri TIMCHENKO (UKR) – Euro Games No.2 (4)
6. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI) – Asia No.1 (5)
7. Orkhan NURIEV (AZE) – Euro Games No.5 (6)
8. Timofej DEYNICHENKO (BLR) – Euro Games No.5 (10)
9. Daigoro TIMONCINI (ITA) – Nikola Petrov No.2 (7)
10. Aleksander HRABOVIK (BLR) – Vehbi Emre No.2 (8)
11. Alin ALEXUC-CIURARIU (ROU) – Nikola Petrov No.1 (11)
12. Peter OEHLER (GER) – Pytlasinski No.2 (nr)
13. Fredrik SCHOEN (SWE) – Pytlasinski No.3 (nr)
14. Felix BALDAUF (NOR) – Spanish GP No.3 (nr)
15. Marthin Hamlet NIELSEN (NOR) – Spanish GP No.2 (nr)
16. Ardo ARUSAAR (EST) – Paris GP No.1 (14)
17. XIAO Di (CHN) – Asia No.2 (16)
18. Vladislav METODIEV (BUL) – Nikola Petrov No.3 (17)
19. Seyedmostafa SALEHIZADEH (IRI) – Takhti Cup No.1 (12)

20. Balasz KISS (HUN) – Hungarian GP No.1 (13)
 
130 кг 

1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – World No.1 (1)
2. Riza KAYAALP (TUR) – Euro Games No.1 (2)
3. Johan Magnus EUREN (SWE) – World Cup No.2 (3)
4. Heiki NABI (EST) – Euro Games No.3 (4)
5. Nurmakhan TINALIEV (KAZ) – Asia No.1 (5)
6. Beylal MAKHOV (RUS) – World No.3 (6)
7. MENG Qiang (CHN) – Pytlasinski No.1 (10)
8. Balint LAM (HUN) – Pytlasinski No.3 (13)
9. Sergey SEMENOV (RUS) – Euro U23s No.1 (8)
10. Sabah SHARIATI (AZE) – Euro Games No.2 (9)
11. Christian JOHN (GER) – Pytlasinski No.2 (nr)
12. Bashir Asgari BABAJANZADEH – Asia No.3 (11)
13. Ali Nail ARSLAN (TUR) – Vehbi Emre No.2 (12)
14. Miloslav METODIEV (BUL) – Nikola Petrov No.3 (13)
15. Behnam MEHDIZADEH (IRI) – Vehbi Emre No.3 (14)
16. Iosif CHUGOSHVILI (BLR) – Euro Games No.3 (15)
17. KIM Yong-Min (KOR) – Spanish GP No.2 (nr)
18. Robert SMITH (USA) – Pan Am Games No.3 (18)
19. Kiril GRISHCHENKO (BLR) – Hungarian GP No.3 (16)
20. Vitali SHCHUR (RUS) – Pytlasinski No.3 (nr)




comments powered by HyperComments