Чемпіонат світу серед юніорок: день другий

Вчора, 14 серпня в бразильському місті Сальвадор, де в ці дні проходить юніорський Чемпіонат світу з боротьби завершували свій виступ дівчата. Були розіграні чотири комплекти нагород. Приємно відзначити, що у ваговій категорії до 48 кг львів'янка Оксана Ливач змогла пробитися на п'єдестал і завоювала медаль бронзового відливу. Для того щоб стати призером юніорського Чемпіонату світу Оксані Ливач довелося провести чотири сутички, у 3 з них українка здобула перемоги над борчинями їх Азербайджану, Індії та Туреччини. Єдину програну битву, Оксана Ливач провела на стадії ¼ фіналу і в ній з рахунком 8-4 поступилася Ірини Борисової з Казахстану, яка в підсумку стала срібним призером Чемпіонату світу.

Ще одна спортсменка з України, Анастасія Шустова, виступала у ваговій категорії до 72кг. Шустова зупинилася на п'ятій сходинці рейтингу Чемпіонату світу. Поступившись на старті турніру Сабірє Алієвій з Азербайджану, у втішний зустрічі Настя поклала на туше росіянку Дар'ю Шестерову. Ця перемога дозволила їй вийти в малий фінал ЧС-2015. Проте в матчі за бронзу українка поступилася казахської борчині Гульмарал Еркебаєвій і залишилася на п'ятому місці