ГРУШИН - ЧЕМПІОН, В НАСІБОВА - "БРОНЗА"!

Декілька хвилин тому, на Чемпіонаті світу серед кадетів, що проходить в Сараєво, український борець Олександр Грушин (54) у фінальному поєдинку з грузинським борцем здобув упевнену перемогу з рахунком 5:1.

Від імені ФГРБУ, від усіх шанувальників таланту братів Грушиних, а Сергій так вболівав за брата, що чути було, мабуть, поза стінами залу, ми вітаємо Олександра з перемогою!

Вже з перших хвилин відчувалася перевага українця. Суперник Олександра, що називається, програвав у класі, і діяв дуже нервово і хаотично. Після невдалої спроби провести "кочергу", Хетцуліані, ще двічі намагався повторити коронку. Однак, наш борець повністю контролював ситуацію. 1:0 на користь українця. Після перерви Олександр грамотно притримав суперника після чергового зриву і миттєво витягнув і кинув його через себе заднім. 5:0 попереду Грушин. Олександр забиває дві руки знизу, йде вперед, з'єднується, але Хетцуліані розриває захват. На останніх секундах суперник намагався вирвати ініціативу в нашого борця, але Олександр не дозволик йому провести жодної дії. Я пишу ці рядки і чую, як лунає гімн України і відбувається нагородження нашого спортсмена.

Вже збирався ставити крапку, як почув що на килим запрошують Парвіза Насібова (63). Не знаю, що завадило фавориту кадетської збірної не потрапити до фіналу, але в боротьбі за "бронзу" Парвіз упевнено переміг борця з Казахстану Бекенова. На першій хвилині Парвіз провів видовищного "млина", але прийом пройшов нечисто, без фіксації, і наш борець отримав лише два бали. В наступній атаці Парвіз виштовхнув суперника за килим і вирвав ще один бал. Спроба казахського борця відігратися виявилася безуспішною - українець, майже, як і Грушин, в попередній сутичці, технічно придержав суперника збив донизу і виборов ще два бали. Упевнена перемога українця!

Від імені всієї української борцівської спільноти, вітаємо друзів з медалями, і бажаємо нашим хлопцям, що боротимуться завтра, показати безкомпромісну боротьбу, розкрити свої найкращі бійцівські якості, і повторити, а може й перевищити, успіх товаришів! Після першого дня запеклих двобоїв можна констатувати лише одне - боротьба стрімко дорослішає. І вчорашні діти сьогодні показують не лише характер, не лише шалене прагнення перемоги, вони демонструють прекрасну техніку і цілком зрілу, вже не юнацьку, боротьбу.

Автор статті: Олександр Пастухов