СІМ МЕДАЛЕЙ ТА ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ!

Сьогодні, 16 березня, в Данії завершився 17-й Міжнародний Турнір з греко-римської боротьби "Thor Masters". Українська збірна завоювала 7 нагород та стала другою у загальнокомандному заліку. Боролися спортсмени за старою круговою системою до двох поразок.

Призерами Thor Masters 2019 стали:

  • Золото - Парвіз Насібов (72)
  • Золото - Микола Кучмій (130)
  • Срібло - Руслан Кудринець (67)
  • Срібло - Ленур Теміров (63)
  • Бронза - Олексій Калініченко (67)
  • Бронза -Володимир Яковлєв (77) 
  • Бронза - Насруллах Насібов (63)

Повні результати Міжнародного турніру з греко-римської боротьби Thor Masters 2019

Vs-sutichki-Thor-Masters.pdf [57,34 Kb] (cкачиваний: 17)

55 kg (5 учасників) 
	1.	Fabian Schmitt	Germany
	2.	Marat Garipov	Brazil
	3.	Anders Rønningen	Norway
	4.	Harijs Janusauskis	Latvia
	5.	Nikolaj Mohammadi	Denmark
60 kg (9 учасників) 
	1.	Etienne Kinsinger	Germany
	2.	Christoper Kraemer	Germany
	3.	Lauri Mähonen	Finland
	4.	Ihor Kurochkin	Ukraine
	5.	Helary Maegisalu	Estonia
	6.	Lauri Karjalainen	Finland
	7.	Christoffer Svensson	Sweden
	8.	Viktor Petryk	Ukraine
	9.	Justin Feldman	USA
63 kg (12 учасників) 
	1.	Stig-Andre Berge	Norway
	2.	Lenur Temirov	Ukraine
	3.	Nasrullakh Nassibov	Ukraine
	4.	Justas Petravicius	Lithuania
	5.	Dmytro Tsymbaliuk	Ukraine
	6.	Przemslaw Piatek	Poland
	7.	Sammy Jones	USA
	8.	Michael Tracz	Poland
	9.	Bence Kovács	Hungary
	10.	Kasper Ravn	Denmark
	11.	Dominic Damon	USA
	12.	Alex Bica	Sweden
67 kg (18 учасників) 
	1.	Fredrik Bjerrehuus	Denmark
	2.	Ruslan Kudrynets	Ukraine
	3.	Oleksii Kalinichenko	Ukraine
	4.	Daniel Soini	Sweden
	5.	Ottó Losonczi	Hungary
	6.	Edem Saliiev	Ukraine
	7.	Didrik Silverin	Sweden
	8.	Manrikos Theodoridis	Greece
	9.	Andreas Vetsch	Switzerland
	10.	Alksandrs Jurkjans	Latvia
	11.	Akseli Yli-Hannuksela	Finland
	12.	Erik Weiss	Germany
	13.	Denis Bolunov	Estonia
	14.	Denys Dem´yankov	Ukraine
	15.	Jessy Williams	USA
	16.	Danielo Di Feola	Sweden
	17.	Austin Morrow	USA
	18.	Morgan Flaharty	USA
72 kg (11 учасників) 
	1.	Parviz Nasibov	Ukraine
	2.	Vegard Jørgensen	Norway
	3.	Michael Widmayer	Germany
	4.	Dawid Karecinski	Poland
	5.	Nick Tarpley	USA
	6.	Dmytro Pynkov	Ukraine
	7.	Artjom Shapovalov	Finland
	8.	Simon Erlandsson	Sweden
	9.	Petros Manouilidis	Greece
	10.	Emil Svensson	Sweden
	10.	Flavio Freuler	Switzerland
77 kg (20 учасників) 
	1.	Roland Schwarz	Germany
	2.	Florian Neumaier	Germany
	3.	Volodymyr Yakovliev	Ukraine
	4.	Oldrich Varga	Czech.
	5.	Patrick Smith	USA
	6.	Georgios Prevolarakis	Greece
	7.	Vitalii Kucherenko	Ukraine
	8.	Marcel Sterkenburg	Nederland
	9.	Jesse Porter	USA
	10.	Mathias Lipasti	Finland
	11.	Andre Isberg	Sweden
	12.	Pascal Eisele	Germany
	13.	Edgar Babayan	Poland
	14.	Leos Drmola	Slovakia
	15.	Per Anders Kure	Norway
	16.	Jevgenijs Kolcovs	Latvia
	17.	Tero Halmesmäki	Finland
	18.	Tyrone Sterkenburg	Nederland
	19.	Oliver Krüger	Denmark
	19.	Niko Erkkola	Finland
82 kg (17 учасників) 
	1.	Rajbek Bisultanov	Denmark
	2.	Hannes Wagner	Germany
	3.	Bogdan Kourinnoi	Sweden
	4.	Péter Nagy	Hungary
	5.	Petr Novak	Czech.
	6.	Jarno Ålander	Finland
	8.	Michael Wagner	Austria
	9.	Carter Nielsen	USA
	9.	Wili Ropponen	Finland
	10.	Dimitrios Papadopoulos	Greece
	11.	Anton Olsson	Sweden
	12.	Daniel Tollar	Hungary
	13.	Spencer Woods	USA
	14.	Oskar Johansson	Sweden
	14.	Corey Fizgerald	USA
	14.	Marc Weber	Switzerland
	14.	Marius Braun	Germany
87 kg (17 учасників) 
	1.	Zakarias Berg	Sweden
	2.	Denis Kudla	Germany
	3.	Amer Hrustanovic	Austria
	4.	Turpal Bisultanov	Denmark
	5.	Iurii Shkriuba	Ukraine
	6.	Toni Metsomäki	Finland
	7.	Patrick Martinez	USA
	7.	Dimitrios Tsekeridis	Greece
	9.	Albin Frid	Sweden
	10.	Emil Sandahl	Sweden
	10.	Ramon Betschart	Switzerland
	12.	Julius Matuzevicius	Lithuania
	13.	Erik Int	Estonia
	14.	Alan Vera	USA
	15.	Trey Kardy	USA
	15.	Tommy Brackett	USA
	15.	Eividas Stankevicius	Lithuania
97 kg (18 учасників) 
	1.	Elias Kuosmanen	Finland
	2.	Felix Baldauf	Norway
	3.	Tracy Hancock	USA
	4.	Ramsin Azizsir	Germany
	5.	Yevhenii Saveta	Ukraine
	6.	Artur Omarov	Czech.
	7.	Zsolt Török	Hungary
	9.	Vilius Laurinaitis	Lithuania
	9.	Orry Elor	USA
	10.	Oleksandr Shyshman	Ukraine
	11.	ILja Klasner	Germany
	12.	Ádám Varga	Hungary
	13.	Billy Rääf	Sweden
	14.	Damian von Euw	Switzerland
	15.	Andre Carl Erik Persson	Sweden
	15.	Laokratis Kesidis	Greece
	17.	Pontus Lund	Sweden
	18.	Tamas Soos	Slovakia
130 kg (14 учасників) 
	1.	Mykola Kuchmii	Ukraine
	2.	Eduard Popp	Germany
	3.	Konsta Mäenpää	Finland
	4.	Toumas Lahti	Finland
	5.	Vladyslav Voronyi	Ukraine
	6.	Majoros Ármin Mózes	Hungary
	7.	Rafal Krajewski	Poland
	8.	Oskar Marvik	Norway
	9.	Jello Krahmer	Germany
	10.	Christian John	Germany
	11.	Cohlton Schultz	USA
	12.	Stepan David	Czech.
	12.	Marcin Luto	Poland
	14.	Romas Fridrikas	Lithuania
Скачати повні результати: Povn-rezultati.pdf [12,62 Kb] (cкачиваний: 24)



comments powered by HyperComments