ОРЛЯТКО-2019: РЕЗУЛЬТАТИ

4-5 травня 2019 р. в м. Тернополі завершився традиційний всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «ОРЛЯТКО-2019». 

У всеукраїнському турнірі приймало участь понад 250 спортсменів, із багатьох областей України та команда з Молдови.

Переможці та призери традиційного всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «Орлятко-2019»

Вікова група: 2004-05 р.н. 

Вагова категорія 41 кг

Паніш Александр - (Молдова).

Жмурко Степан - (Тернопіль, ЗОШ №24, 9-Г клас, вихованець «Школи вищої спортивної майстерності» м.Тернополя).

Бабінський Вадим - (Тернопіль, ЗОШ №17).

Вагова категорія 44 кг

Ковальчук Дмитро - (Мирне).
Павлович Ілля - (Тернопіль, ЗОШ №16, 8-Б клас).
Яценко Роман - (Миронівка).

Вагова категорія 48 кг
Гусейнов Давид - (Сарни).
Войтко Іван - (Жмеринка).
Печенюк Павло - (Костопіль).
Вагова категорія 52 кг
Радіо Владислав - (Костопіль).
Деревчук Володимир - (Рівне).
Куценко Михайло - (Костопіль).
Вагова категорія 57 кг
Хмелярський Ігор - (Тернопіль, ЗОШ №28, 7-Б клас).
Шандрук Назар - (Рівне).
Собчук Олександр - (Вінниця).
Вагова категорія 62 кг
Попадинець Роман - (Мукачево).
Лях Іван - (Мукачево).
Гундерук Артем - (Жмеринка).
Вагова категорія 68 кг
Борисов Антон - (Жмеринка).
Галамба Валерій - (Мукачево).
Романюк Максим - (Костопіль).
Вагова категорія 75 кг
Лабунець Мирослав - (Рівне).
Щербатюк Кирил - (Костопіль).
Покорба Юрій - (Костопіль).
Вагова категорія 85 кг
Леухін Микита - (Миколаїв).
Бойчук Артур - (Рівне).
Соколюк Назар - (Березне).
Вікова група: 2006-07 р.н. 
Вагова категорія 29 кг
Султанов Максут - (Миколаїв).
Бабінський Назар - (Тернопіль, ЗОШ №17, 6-Б клас).
Дишлюк Максим - (Тернопіль, ЗОШ №26).
Вагова категорія 32 кг
Сущенко Данило - (Конотоп).
Богдан Глєб -(Миколаїв).
Топольницький Владислав - (Тернопіль, ЗОШ №11, 6-Г клас).
Вагова категорія 35 кг
Маслак Захар - (Конотоп).
Громський Назар - (Жмеринка).
Бартків Захар - (Долина).
Вагова категорія 38 кг
Ціпан Павло - (Березне).
Мілов Дмитро - (Тернопіль, ЗОШ №23, 6-В клас).
Бякін Назар - (Жмеринка).
Вагова категорія 41 кг
Мінчук Костянтин - (Сарни).
Медведков Денис - (Миронівка).
Вдовін Максим - (Жмеринка).
Вагова категорія 47 кг
Петрухін Віктор - (Болехів).
Гаврилюк Дмитро - (Жмеринка).
Торскій Аврам - (Молдова).
Вагова категорія 51 кг
Радик Максим - (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас).
Якубишин Григорій - (Вараш).
Яценко Артем - (Миронівка).
Вікова група: 2008-09 р.н. 
Вагова категорія 23 кг
Юхман Євген - (Болехів).
Яцюк Марк - (Южноукраїнськ).
Геращинко Михайло - (Миколаїв).
Вагова категорія 25 кг
Ахмадов Ренат - (Миколаїв).
Райкін Кіріл - (Южноукраїнськ).
Безрукий Матвій - (Долина).
Вагова категорія 27 кг
Безрукий Роман - (Долина).
Кисельов Ярослав - (Сарни).
Єлєйкін Дмитро - (Миколаїв).
Вагова категорія 29 кг
Величко Владислав - (Южноукраїнськ).
Кидик Данило - (Болехів).
Вдовін Богдан - (Жмеринка).
Вагова категорія 32 кг
Ярченко Сергій - (Миколаїв).
Макаровець Богдан - (Конотоп).
Ковальов Артем - (Миронівка).
Вітаємо переможців та призерів!




comments powered by HyperComments