Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

9 листопада 2019 року в ігровій залі спорткомплексу «Олімп» м. Южноукраїнськ Миколаївської області відбувся 5-ий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи профспілкового комітету державного підприємтсва «НАЕК «Енергоатом» серед молодших юнаків.

Зманання, в яких взяли участь 244 юних спортсмена греко-римського стилю з 8 областей України та республіки Молдова, пройшли на найвищому рівні.
На турнірі були присутні почетні гості:

  • Генеральний директор відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» Лісніченко Володимир Анатолійович
  • Голова профспілкової оргагізації ВП ЮУАЕС Снітков Сергій Михайлович
  • Заступник ген. директора з кадрів та соціального розвитку ВП ЮУАЕС Губа В`ячеслав Володимирович
  • Президент Федерації греко-римської боротьби України Сазонов Олег Юрійович
  • Майстер спорту Міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовий призер Чемпіонату Світу серед молоді до 23-х років (01-03.11.2019, м. Будапешт, Угорщина) Політаєв Артур
  • Майстер спорту Міжнародного класу з греко-римської боротьби, двократний чемпіон Європи серед юніорів, переможець Кубку Світу, бронзовий призер Європейських Ігор 2015 року (м. Баку) Пишков Дмитро.

Чемпіонів та призерів змагань визначали серед борців 4 вікових категорій (17 вагових категорій): 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н., 2010-2011 р.н., 2012 р.н.
Юні спортсмени греко-римського стилю Миколаївської, Київської, Івано-Франківської, Вінницької, Рівненської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Одеської областей показали досить технічну та бескомпромісну боротьбу для свого віку.

Результати V Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи ППО ДП "НАЕК "Енергоатом"

23 кг (2012 р.н.)

1 місце – Кісенко Максим (Южноукраїнськ)
2 місце – Сулімов Максим (Южноукраїнськ)
3 місце – Шмід Тамал (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
3 місце – Осипенко Єгор (Южноукраїнськ)

28 кг (2012 р.н.)
1 місце – Налапко Олександр (Крюківщина, Київська обл.)
2 місце – Ковальчук Валерій (Южноукраїнськ)
3 місце – Пашко Іван (Южноукраїнськ)
3 місце – Костюк Олег (Вознесенськ)

38 кг (2012 р.н.)

1 місце – Колоярцев Мірон (Новомосковськ, Дніпропетровської обл.)
2 місце – Барановський Артем (Вознесенськ)
3 місце – Куліков Андрій (Южноукраїнськ)
3 місце – Романенко Кирило (Знам`янка Кіровоградської обл.)

21 кг (2010-2011 р.н.)
1 місце – Павленко Михайло (Крюківщина, Київська обл.)
2 місце – Куксюк Максим (Вінниця)
3 місце – Тягай Кирило (ДЮСШ № 7 м. Миколаїв)
3 місце – Беркі Самір (Новомиргород Кіровоградської обл.)
23 кг (2010-2011 р.н.)
1 місце – Колєв Юрій (Болехів, Івано-Франківської обл.)
2 місце – Спінул Давід (Южноукраїнськ)
3 місце – Глухий Ренат (Вознесенськ)
3 місце – Магерамов Тимур (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
25 кг (2010-2011 р.н.)

1 місце – Клопов Кирило (Южноукраїнськ)
2 місце – Яцюк Марк (Южноукраїнськ)
3 місце – Врубльовський Максим (Вінниця)
3 місце – Райкін Кирило (Южноукраїнськ)

27 кг (2010-2011 р.н.)
1 місце – Єлейкін Дмитро (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
2 місце – Рожок В`ячеслав (Южноукраїнськ)
3 місце – Ватаман Микола (республіка Молдова)
3 місце – Туряк Ілля (Южноукраїнськ)

29 кг (2010-2011 р.н.)
1 місце – Джафаров Джавид (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
2 місце – Подобний Станислав (Южноукраїнськ)
3 місце – Іванов Іван (Одеса)
3 місце – Близніченко Денис (Крюківщина, Київська обл.)
40 кг (2010-2011 р.н.)
1 місце – Мельнічук Данило (Крюківщина, Київська обл.)
2 місце – Чемшит Олексій (Южноукраїнськ)
3 місце – Лупан Ілля (Вознесенськ)
3 місце – Нужин Захар (Южноукраїнськ)

29 кг (2008-2009 р.н.)
1 місце – Кидик Данило (Болехів, Івано-Франківської обл.)
2 місце – Василенко Вадим (Болехів, Івано-Франківської обл.)
3 місце – Максимишин Данило (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
3 місце – Пунга Данило (республіка Молдова)

32 кг (2008-2009 р.н.)

1 місце – Моргун Денис (Южноукраїнськ)
2 місце – Величко Владислав (Южноукраїнськ)
3 місце – Арнаут Дениз (Крюківщина, Київська обл.)
3 місце – Гуцол Данило (Подільськ Одеської обл.)

35 кг (2008-2009 р.н.)
1 місце – Ярченко Сергій (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
2 місце – Бабенко Данило (Крюківщина, Київська обл.)
3 місце – Порейко Костянтин (Вараш, Рівненська обл.)
3 місце – Дімітров Олексій (Теплодар Одеської обл.)

41 кг (2008-2009 р.н.)

1 місце – Богдан Євген (Южноукраїнськ)
2 місце – Приступа Кирило (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
3 місце – Попович Роман (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
3 місце – Босий Костянтин (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
32 кг (2006-2007 р.н.)
1 місце – Левченко Микола (Крюківщина, Київська обл.)
2 місце – Тимко Ярослав (Южноукраїнськ)
3 місце – Тодорашко Владислав (Вознесенськ)
3 місце – Султанов Максим (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
38 кг (2006-2007 р.н.)
1 місце – Богдан Глеб (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
2 місце – Пономаренко Андрій (Крюківщина, Київська обл.)
3 місце – Шульга Микита (Южноукраїнськ)
3 місце – Моргун Назар (Южноукраїнськ)

44 кг (2006-2007 р.н.)
1 місце – Покатило Владислав (Крюківщина, Київська обл.)
2 місце – Кищенко Руслан (Крюківщина, Київська обл.)
3 місце – Гусейнов Ніджат (МОККДЮСШ м. Миколаїв)
3 місце – Кіосе Данило (Южноукраїнськ)

66 кг (2006-2007 р.н.)

1 місце – Угрік Кирило (Теплодар Одеської обл.)
2 місце – Переута Єгор (Южноукраїнськ)
3 місце – Минзат Далу (республіка Молдова)
3 місце – Біленко Євген (Окни Одеської обл.)

Федерація греко-римської боротьби України висловлює велику вдячність профспілковому комітету Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та керівництву відокремленного підрозділу «Южно-Українська АЕС» за підтримку в організації даного турніру та сподівається на подальшу плідну співпрацю у сфері розвитку греко-римської боротьби в м. Южноукраїнську та в нашій державі.

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

Справжнє спортивне свято в Южноукраїнську!

 

 




comments powered by HyperComments