Перший рейтинговий турнір 2020: хто братиме участь?

Шлях до Олімпійських ігор 2020 в Токіо офіційно стартує 15-18 січня в Римі, Італія, з першої події рейтингової Серії року - турніру Матео Пелліконе. І хоча заявки на участь офіційно приймаються лише за 24 години до початку турніру, очікується, що в Римі братимуть участь сім діючих чемпіонів світу та 33 володаря медалей чемпіонату світу 2019 року.

Ось імена учасників турніру за попередніми даними:

Греко-римська боротьба

55 кг
Dogus AYAZCI (TUR)
Serif KILIC (TUR)
Andrii SEMENCHUK (UKR)
Max Emiliano NOWRY (USA)

60 кг
Sailike WALIHAN (CHN)
Erbatu TUO (CHN)
Haithem Mahmoud Ahmed Fahmy MAHMOUD (EGY)
Erik TORBA (HUN)
Manish MANISH (IND)
Sachin RANA (IND)
Giovanni FRENI (ITA)
Jacopo SANDRON (ITA)
Kerem KAMAL (TUR)
Ahmet UYAR (TUR)
Ihor KUROCHKIN (UKR)
Ildar HAFIZOV (USA)
Islomjon BAKHRAMOV (UZB)
Firuz TUKHTAEV (UZB)

63 кг
Andres Roberto MONTANO ARROYO (ECU)
Christopher Josef KRAEMER (GER)
Stig-Andre BERGE (NOR)
Jui Chi HUANG (TPE)
Dmytro TSYMBALIUK (UKR)

67 кг
Joilson DE BRITO RAMOS JUNIOR (BRA)
Qiye TIAN (CHN)
Mohamed Ibrahim Elsayed Ibrahi ELSAYED (EGY)
Abouhalima Mohamed Elsaid ABOUHALIMA (EGY)
Ashu ASHU (IND)
Ignazio SANFILIPPO (ITA)
Ruben MARVICE (ITA)
Xavier Tramain JOHNSON (USA)
Jamel Rasheed JOHNSON (USA)
Peyton Louis OMANIA (USA)
Mirzobek RAKHMATOV (UZB)
Makhmud BAKHSHILLOEV (UZB)
Anthony Javier PALENCIA PUENTES (VEN)

72 кг
Gaoquan ZHANG (CHN)
Cengiz ARSLAN (TUR)
Selcuk CAN (TUR)
Parviz NASIBOV (UKR)
Maksym YEVTUSHENKO (UKR)
Raymond Anthony BUNKER III (USA)
Aram VARDANYAN (UZB)

77 кг
Angelo Rafael MARQUES MOREIRA (BRA)
Bin YANG (CHN)
Ridong ZHANG (CHN)
Wael Hamdy Mohamed ABDELRAHMAN (EGY)
Sajan SAJAN (IND)
Luca DARIOZZI (ITA)
Matteo MAFFEZZOLI (ITA)
Fatih CENGIZ (TUR)
Yunus Emre BASAR (TUR)
Emrah KUS (TUR)
Patrick Harrison SMITH (USA)
Kamal Ameer BEY (USA)
Ravaughn Richard Ravelle PERKINS (USA)
Nurbek KHASHIMBEKOV (UZB)
Wuileixis de Jesus RIVAS ESPINOZA (VEN)

82 кг
Roland SCHWARZ (GER)
Florian NEUMAIER (GER)
Pascal EISELE (GER)
Zotlan LEVAI (HUN)
Singh GURPREET (IND)
Bing Hong LIN (TPE)
Burhan AKBUDAK (TUR)
Salih AYDIN (TUR)
Dmytro GARDUBEI (UKR)
John Walter STEFANOWICZ JR (USA)
Jalgasbay BERDIMURATOV (UZB)

87 кг
Ronisson BRANDAO SANTIAGO (BRA)
Junjie NA (CHN)
Mohamed Moustafa Ahmed Abdall METWALLY (EGY)
Viktor LORINCZ (HUN)
Kumar SUNIL (IND)
Fabio PARISI (ITA)
Mirco MINGUZZI (ITA)
Simone FIDELBO (ITA)
Dogan GOKTAS (TUR)
Josef Patrick RAU (USA)
Patrick Anthony MARTINEZ (USA)
Luis Eduardo AVENDANO ROJAS (VEN)

97 кг
Yan LIU (CHN)
Yanan CHEN (CHN)
Noureldin Hany Mohamed Gomaa HASSAN (EGY)
Matti Elias KUOSMANEN (FIN)
Arvi Martin SAVOLAINEN (FIN)
Mélonin NOUMONVI (FRA)
Ramsin AZIZSIR (GER)
Jan ZIRN (GER)
Kevin MEJIA CASTILLO( HON)
Hardeep HARDEEP (IND)
Luca SVAICARI (ITA)
Felix BALDAUF (NOR)
Suleyman DEMIRCI (TUR)
Semen NOVIKOV (UKR)
Daniel Collett MILLER (USA)
Tracy Gangelo HANCOCK (USA)
Muhammadali SHAMSIDDINOV (UZB)
Jahongir TURDIEV (UZB)
Temur Mirzo MAMAJANOV (UZB)
Luillys Jose PEREZ MORA (VEN)

130 кг
Lingzhe MENG (CHN)
Di XIAO (CHN)
Abdellatif Mohamed Ahmed MOHAMED (EGY)
Tuomas Heikki Juhani LAHTI (FIN)
Konsta Johannes MAEENPAEAE (FIN)
Naveen NAVEEN (IND) 
Luca GODINO (ITA)
Samuele VARICELLI (ITA)
Oskar MARVIK (NOR)
Osman YILDIRIM (TUR)
Vladyslav VORONYI (UKR)
Adam Jacob COON (USA)
Muminjon ABDULLAEV (UZB)
Moises Salvador PEREZ HELLBURG (VEN)

Вільна боротьба

57 кг
Wanhao ZOU (CHN)
Minghu LIU (CHN)
Kumar RAVI (IND)
Givi DAVIDOVI (ITA)
Stevan Andria MICIC (SRB)
Andrii YATSENKO (UKR)
Taras MARKOVYCH (UKR)
Joseph Daniel COLON (USA)
Daton Duain FIX (USA)
Thomas Patrick GILMAN (USA)
Pedro Jesus MEJIAS RODRIGUEZ (VEN)

61 кг
Zhandos ISMAILOV (KAZ)

65 кг
Agustin Alejandro DESTRIBATS (ARG)
Shaohua YUAN (CHN)
Zhenguang TIAN (CHN)
Bajrang BAJRANG (IND)
Behnam Eshagh EHSANPOOR (IRI)
Abdellatif MANSOUR (ITA)
Jose Javier RODRIGUEZ COLON (PUR)
Selahattin KILICSALLAYAN (TUR)
Selim KOZAN (TUR)
Vasyl SHUPTAR (UKR)
Gor OGANNESYAN (UKR)
Erik ARUSHANIAN (UKR)
Jordan Michael OLIVER (USA)
Zain Allen RETHERFORD (USA)
Joseph Christopher MC KENNA (USA)

70 кг
No entries

74 кг
Azamat NURYKAU (BLR)
Jasmit Singh PHULKA (CAN)
Adanabasier ADANABASIER (CHN)
Yin LUO (CHN)
Murad KURAMAGOMEDOV (HUN)
Jitender JITENDER (IND)
Yones Aliakbar EMAMICHOGHAEI (IRI)
Mitchell Louis FINESILVER (ISR)
Gianluca TALAMO (ITA)
Frank CHAMIZO MARQUEZ (ITA)
Franklin GOMEZ MATOS (PUR)
Sheng Yu LI (TPE)
Fazli ERYILMAZ (TUR)
Enes USLU (TUR)
Soner DEMIRTAS (TUR)
Vasyl MYKHAILOV (UKR)
Denys PAVLOV (UKR)
James Malcolm GREEN (USA)
Kyle Douglas DAKE (USA)
Jason Michael NOLF (USA)

79 кг
Salvatore DIANA (ITA)
Carmelo LUMIA (ITA)
Akhmedkhan TEMBOTOV (RUS)

86 кг
Deepak PUNIA (IND)
Ethan Adrian RAMOS (PUR)
Myles Nazem AMINE (SMR)
Fatih ERDIN (TUR)
Osman GOCEN (TUR)
Illia ARCHAIA (UKR)
Oleksii DOMANYTSKYI (UKR)
Alexander David DIERINGER (USA)
James Patrick DOWNEY III (USA)
Zahid VALENCIA (USA)
Rashid KURBANOV (UZB)
Pedro Francisco CEBALLOS FUENTES (VEN)

92 кг
William RAFFI(ITA)

97 кг
Aliaksandr HUSHTYN (BLR)
Jordan STEEN (CAN)
Chaoqiang YANG (CHN)
Georg Gabriel STARK SEREGELYI (GER)
Erik Sven THIELE (GER)
Gennadij CUDINOVIC (GER)
Pavel OLEJNYIK (HUN)
Ravi RAVI (IND)
Mohammadhossein Askari MOHAMMADIAN (IRI)
Abraham de Jesus CONYEDO RUANO (ITA)
Evan Amadour RAMOS (PUR)
Fatih YASARLI (TUR)
Ibrahim BOLUKBASI (TUR)
Valerii ANDRIITSEV (UKR)
Murazi MCHEDLIDZE (UKR)
Hayden Nicholas ZILLMER (USA)
Kyle Frederick SNYDER (USA)
Bo Dean NICKAL (USA)
Jose Daniel DIAZ ROBERTTI (VEN)

125 кг
Amarveer DHESI (CAN)
Er SONGBU (CHN)
Nick MATUHIN (GER)
Daniel LIGETI (HUN)
Sumit SUMIT (IND)
Amir Hossein Abbas ZARE (IRI)
Charles Zachary MERRILL (PUR)
Bilial MAKHOV (RUS)
Oleksandr KHOTSIANIVSKYI (UKR)
Gable Dan STEVESON (USA)
Anthony Robert NELSON (USA)
Luis Felipe VIVENES URBANEJA (VEN)

Жіноча вільна боротьба

50 кг
Kseniya STANKEVICH (BLR)
Viyaleta REBIKAVA CHYRYK (BLR)
Kamila BARBOSA VITO DA SILVA (BRA)
Jessica Anne Marie MACDONALD (CAN)
Yanan SUN (CHN)
Jacqueline Del Rocio MOLLOCANA ELENO (ECU)
Nada Medani Ashour Abdalla MOHAMED (EGY)
Ana Maria TORRES RUBIO (ESP)
Oihane VALLEZ PEREZ (ESP)
Julie Martine SABATIE (FRA)
Tabatha Helene Laurence GRUNEWALD (FRA)
Emilia Alina VUC (ROU)
Veronika GURSKAYA (RUS)
Milana DADASHEVA (RUS)
Oksana LIVACH (UKR)
Sarah Ann HILDEBRANDT (USA)
Whitney CONDER (USA)
Victoria Lacey ANTHONY (USA)

53 кг
Samantha Leigh STEWART (CAN)
Qianyu PANG (CHN)
Lannuan LUO (CHN)
Luisa Elizabeth VALVERDE MELENDRES (ECU)
Aintzane GORRIA GONI (ESP)
Marina RUEDA FLORES (ESP)
Nina HEMMER (GER)
Annika WENDLE (GER)
Mercedesz DENES (HUN)
Pinki PINKI (IND)
Vinesh VINESH (IND)
Emanuela LIUZZI (ITA)
Carmen DI DIO (ITA)
Ekaterina POLESHCHUK (RUS)
Natalia MALYSHEVA (RUS)
Meng Hsuan HSIEH (TPE)
Yuliia KHAVALDZHY BLAHINYA (UKR)
Katherine Grace SHAI (USA)
Areana Louise VILLAESCUSA (USA)
Betzabeth Angelica ARGUELLO VILLEGAS (VEN)

55 кг
Vanesa KALADZINSKAYA (BLR)
Stalvira ORSHUSH (RUS)
Solomiia VYNNYK (UKR)
Iryna HUSYAK (UKR)

57 кг
Giullia RODRIGUES PENALBER DE OLIVEIRA (BRA)
Linda MORAIS (CAN)
Ningning RONG (CHN)
Lissette Alexandra ANTES CASTILLO (ECU)
Eman Essam Guda EBRAHIM (EGY)
Graciela SANCHEZ DIAZ (ESP)
Elena Heike BRUGGER (GER)
Sandra PARUSZEWSKI (GER)
Laura MERTENS (GER)
Ramona GALAMBOS (HUN)
Emese BARKA (HUN)
Pooja DHANDA (IND)
Arianna CARIERI (ITA)
Francesca INDELICATO (ITA)
Nuraida ANARKULOVA (KGZ)
Grace Jacob BULLEN (NOR)
Marina SIMONYAN (RUS)
Iryna CHYKHRADZE KHARIV (UKR)
Alina AKOBIIA (UKR)
Allison Mackenzie RAGAN (USA)
Jenna Rose BURKERT (USA)
Betzabeth Rebeca SARCO COLMENAREZ (VEN)

59 кг
Krystsina SAZYKINA (BLR)
Andrea GRASRUCK (GER)
Anhelina LYSAK (UKR)

62 кг
Veranika IVANOVA (BLR)
Lais NUNES DE OLIVEIRA (BRA)
Michelle Christina FAZZARI (CAN)
Jia LONG (CHN)
Maria Victoria BAEZ DILONE (ESP)
Lydia PEREZ TOURINO (ESP)
Luisa Helga Gerda NIEMESCH (GER)
Marianna SASTIN (HUN)
Sakshi MALIK (IND)
Aurora CAMPAGNA (ITA)
Elena ESPOSITO (ITA)
Sara DA COL (ITA)
Aisuluu TYNYBEKOVA (KGZ)
Liubov OVCHAROVA (RUS)
Inna TRAZHUKOVA (RUS)
Yuliia TKACH OSTAPCHUK (UKR)
Iryna KOLIADENKO (UKR)
Macey Ellen KILTY (USA)
Mallory Maxine VELTE (USA)
Kayla Colleen Kiyoko MIRACLE (USA)
Nathaly Josefina GRIMAN HERRERA (VEN)

65kg
Petra Maarit OLLI (FIN)
Gabriella SLEISZ (HUN)
Hsin Ping PAI (TPE)
Oksana KUKHTA HERHEL (UKR)

68 кг
Luz Clara VAZQUEZ (ARG)
Yauheniya ANDREICHYKAVA (BLR)
Maryia MAMASHUK (BLR)
Danielle Suzanne LAPPAGE (CAN)
Feng ZHOU (CHN)
Xiaoqian WANG (CHN)
Koumba Selene Fanta LARROQUE (FRA)
Anna Carmen SCHELL (GER)
Divya KAKRAN (IND)
Dalma CANEVA (ITA)
Anastasija GRIGORJEVA (LAT)
Anastasiia BRATCHIKOVA (RUS)
Alla CHERKASOVA (UKR)
Alina BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA (UKR)
Victoria Christine FRANCIS (USA)
Tamyra Mariama MENSAH (USA)
Maria Jose ACOSTA ACOSTA (VEN)

72 кг
Anastasiya ZIMIANKOVA (BLR)
Nadine WEINAUGE (GER)
Maria SELMAIER (GER)

76 кг
Martina KUENZ (AUT)
Kseniya DZIBUK (BLR)
Vasilisa MARZALIUK (BLR)
Aline DA SILVA FERREIRA (BRA)
Erica Elizabeth WIEBE (CAN)
Qian ZHOU (CHN)
Paliha PALIHA (CHN)
Genesis Rosangela REASCO VALDEZ (ECU)
Samar Amer Ibrahim HAMZA (EGY)
Epp MAEE (EST)
Aline ROTTER FOCKEN (GER)
Francy RAEDELT (GER)
Zsanett NEMETH (HUN)
Kiran KIRAN (IND)
Enrica RINALDI (ITA)
Eleni PJOLLAJ (ITA)
Aiperi MEDET KYZY (KGZ)
Natalia VOROBEVA (RUS)
Ekaterina BUKINA (RUS)
Hui Tsz CHANG (TPE)
Alla BELINSKA (UKR)
Adeline Maria GRAY (USA)
Andrimar Daniela LAZARO DIAZ (VEN)




comments powered by HyperComments