За олімпійські ліцензії в Будапешті змагатимуться 280 борців з 35 країн

Столиця Угорщини Будапешт прийме 280 спортсменів з 35 різних країн для участі в Олімпійському кваліфікаційному турнірі (18-21 березня). Двоє кращих борців в кожній ваговій категорії отримають право на участь у Олімпійських іграх у Токіо в серпні.

Кваліфікаційний Європейський турнір стане третьою подією серії відбіркових змагань на Олімпійські ігри. Борці, які фінішували у першій шістці на чемпіонаті світу 19-го року в Нур-Султані та топ-2 на Панамериканському олімпійському кваліфікаційному матчі, вже заробили свої квитки на Ігри.У

УчасникиЄвропейського кваліфікаційного турніру з греко-римської боротьби

 

60 kg

 

Soslan DAUROV (BLR)

Edmond Armen NAZARYAN (BUL)

Helary MAEGISALU (EST)

Irakli DZIMISTARISHVILI (GEO)

Juuso Aleksi LATVALA (FIN)

Etienne KINSINGER (GER)

Krisztian KECSKEMETI (HUN)

Erik TORBA (HUN)

Jacopo SANDRON (ITA)

Justas PETRAVICIUS (LTU)

Stig Andre BERGE (NOR)

Dawid Andrzej ERSETIC (POL)

Razvan ARNAUT (ROU)

Ardit FAZLJIJA (SWE)

Kerem KAMAL (TUR)

 

67kg

Slavik GALSTYAN (ARM)

Islambek DADOV (AZE)

Aliaksandr LIAVONCHYK (BLR)

Ivo Krasimirov ILIEV (BUL)

Elmer Joakim MATTILA (FIN)

Mamadassa SYLLA (FRA)

Ramaz ZOIDZE (GEO)

Krisztian Istvan VANCZA (HUN)

Balint KORPASI (HUN)

Ruben MARVICE (ITA)

Edgaras VENCKAITIS (LTU)

Morten THORESEN (NOR)

Gevorg SAHAKYAN (POL)

Mihai Radu MIHUT (ROU)

Andreas VETSCH (SUI)

Daniel Mattias SOINI (SWE)}

Atakan YUKSEL (TUR)

Artur POLITAIEV (UKR)

Aker AL OBAIDI (UWW)

 

77kg

Sanan SULEYMANOV (AZE)

Viktar SASUNOUSKI (BLR)

Aik MNATSAKANIAN (BUL)

Oldrich VARGA (CZE)

Matias Olavi Iisakki LIPASTI (FIN)

Johnny Just BUR (FRA)

Gela BOLKVADZE (GEO)

Pascal EISELE (GER)

Georgios PREVOLARAKIS (GRE)

Roman ZHERNOVETSKI (ISR)

Luca DARIOZZI (ITA)

Paulius GALKINAS (LTU)

Per Anders KURE (NOR)

Mateusz Lukasz WOLNY (POL)

Ilie COJOCARI (ROU)

Roman VLASOV (RUS)

Viktor NEMES (SRB)

Mate NEMES (SRB)

Denis HORVATH (SVK)

Fatih CENGIZ (TUR)

Yaroslav FILCHAKOV (UKR)

 

 

87kg

Artur SHAHINYAN (ARM)

Michael WAGNER (AUT)

Islam ABBASOV (AZE)

Tarek Mohamed ABDELSLAM SHEBLE MOHAMED (BUL)

Petr NOVAK (CZE)

Vili Tapio ROPPONEN (FIN)

Lasha GOBADZE (GEO)

Dimitrios PAPADOPOULOS (GRE)

Fabio PARISI (ITA)

Martynas NEMSEVICIUS (LTU)

Szymon SZYMONOWICZ (POL)

Davit CHAKVETADZE (RUS)

Zurabi DATUNASHVILI (SRB)

Ramon Rainer BETSCHART (SUI)

Kristoffer Zakarias BERG (SWE)

Metehan BASAR (TUR)

 

97kg

Markus RAGGINGER (AUT)

Murat LOKIAYEV (AZE)

Aliaksandr HRABOVIK (BLR)

Kiril Milenov MILOV (BUL)

Artur OMAROV (CZE) 

Arvi Martin SAVOLAINEN (FIN)

Melonin NOUMONVI (FRA)

Ramsin AZIZSIR (GER)

Laokratis KESIDIS (GRE)

Alex Gergo SZOKE (HUN)

Erik SZILVASSY (HUN)

Balazs KISS (HUN)

Nikoloz KAKHELASHVILI (ITA)

Vilius LAURINAITIS (LTU)

Felix BALDAUF (NOR)

Damian VON EUW (SUI)

Pontus Johan LUND (SWE)

Oleksandr SHYSHMAN (UKR)

 

130kg

David OVASAPYAN (ARM)

Beka KANDELAKI (AZE)

Georgi CHUGOSHVILI (BLR)

Radoslav Plamenov GEORGIEV (BUL)

Stepan DAVID (CZE)

Konsta Johannes MAEENPAEAE (FIN)

Nikolaos NTOUNIAS (GRE)

Adam VARGA (HUN)

Mantas KNYSTAUTAS (LTU)

Oskar MARVIK (NOR)

Rafal Andrzej KRAJEWSKI (POL)

Alin ALEXUC CIURARIU (ROU)

Sergei SEMENOV (RUS)

Zurabi GEDEKHAURI (RUS)

Boban ZIVANOVIC (SRB)

Mykola KUCHMII (UKR)




comments powered by HyperComments