Відомі імена всіх учасників Олімпійських Ігор з греко-римської боротьби

Завершено затвердження списку учасників цьогорічних Олімпійських Ігор.

Всього в змаганнях зі спортивної боротьби візьмуть участь 288 борців з 60 країн світу. Заміни ще можливі - але тільки в разі крайньої необхідності.

Очікується, що в турнірі борців греко-римського стилю візьмуть участь три олімпійські чемпіони: Артур Алексанян (до 97 кг, Вірменія), Ісмаель Борреро Моліна (до 67 кг, Куба) і триразовий переможець Олімпіад Міхаїн Лопес (до 130 кг, Куба). Відзначимо, що за весь олімпійський цикл Лопес виступив тільки в 2019 році на Панамериканських іграх.

Склад учасників Олімпійських Ігор по ваговим категоріям

До 60 кг.
сіяні:

  • Кенічіро Фуміта (Японія) - дворазовий чемпіон світу (2017, 2019), дворазовий чемпіон Азії (2017, 2020)
  • Сергій Ємелін (Росія) - чемпіон світу (2018), дворазовий чемпіон Європи (2018, 2021).
  • Керем Камал (Туреччина)
  • Алі-Реза Неджаті (Іран) - призер чемпіонату світу

Несіяні:

  • Мірамбек Айнагуль (Казахстан) - призер чемпіонату світу
  • Ельмурат Ташмурадов (Узбекистан) - призер Олімпійських ігор (2016), призер чемпіонатів світу, п'ятиразовий чемпіон Азії (2013 - 2015-го, 2018, 2020).
  • Жоламан Шаршенбеков (Киргизстан) - переможець Кубка світу в особистому заліку (2020)
  • Ленур Теміров (Україна)
  • Хайт Ахмед Махмуд (Єгипет)
  • Абделькарім Фергат (Алжир)
  • Луїс Орта Санчез (Куба)
  • Ільдар Хафизов (США)
  • Етьєн Кінсінджер (Німеччина)
  • Сайлік Валіхан (Китай)
  • Віктор Чобану (Молдова)
  • Армен Мелікян (Вірменія)

До 67 кг

сіяні:

  • Ісмаель Борреро Моліна (Куба) - олімпійський чемпіон (2016), дворазовий чемпіон світу (2015 року, 2019)
  • Мохамед Ельсаед (Єгипет)
  • Артем Сурков (Росія) - чемпіон світу (2018), триразовий чемпіон Європи (2015-го, 2017, 2018)
  • Мате Немеш (Сербія) - чемпіон Європи (2021), призер чемпіонату світу

Несіяні:

  • Франк Штеблер (Німеччина) - триразовий чемпіон світу (2015 2017, 2018), дворазовий чемпіон Європи (2012, 2020)
  • Балінт Корпаша (Угорщина) - чемпіон світу (2016), чемпіон Європи (2017)
  • Мохаммадреза Гераї (Іран) - чемпіон Азії (2019)
  • Ханс Рю (Корея) - дворазовий чемпіон світу (2013 2017), дворазовий чемпіон Азіатських ігор (2014 року, 2018), чотириразовий чемпіон Азії (2015-го, 2019 - 2021)
  • Фредрік Бьерхус (Данія)
  • Сулейман Наср (Туніс)
  • Абдельмалек Мерабет (Алжир)
  • Юліан Хорта Асеведо (Колумбія)
  • Алехандро Санчо (США)
  • Рамаз Зоідзе (Грузія)
  • Карен Асланян (Вірменія)
  • Парвіз Насібов (Україна)
  • Окер Аль Одайді (команда біженців МОК)

До 77 кг

сіяні:

  • Тамаш Лорінц (Угорщина) - призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон світу (2019), чотириразовий чемпіон Європи (2006, 2013, 2014, 2021)
  • Алекс Кессідіс (Швеція) - призер чемпіонату світу
  • Карапет Чалян (Вірменія)
  • Мохаммадалі Гераї (Іран) - переможець Азіатських ІРГ (2018), призер чемпіонатів світу

Несіяні:

  • Олександр Чехіркін (Росія) - чемпіон світу (2018), чемпіон Європи (2014 року), переможець Евроігр (2019)
  • Айк Мнацаканян (Болгарія) - призер чемпіонату світу
  • Рафіг Гусейнов (Азербайджан) - дворазовий чемпіон Європи (2011, 2020), призер чемпіонату світу
  • Джалгасбай Бердімуратов (Узбекистан)
  • Демей Жадряев (Казахстан)
  • Ламджед Маафі (Туніс)
  • Зійед-Аїд уграм (Марокко)
  • Йосваніс Піна Флорес (Куба)
  • Альфонсо Антоніо Лейва Йепез (Мексика)
  • Бозо Старцевіч (Хорватія)
  • Акжол Махмудов (Киргизстан)
  • Шохей Якібу (Японія)

До 87 кг

сіяні:

  • Віктор Лорінца (Угорщина) - чемпіон Європи (2017), призер чемпіонатів світу
  • Жан Беленюк (Україна) - дворазовий чемпіон світу (2015 року, 2019), триразовий чемпіон Європи (2014 року, 2016, 2019), переможець Евроігор (2015, 2019)
  • Рустам Ассакалов (Узбекистан) - чемпіон Азіатських ігор (2014 року), триразовий чемпіон Азії (2013, 2015 року, 2018), призер чемпіонатів світу
  • Даніель Грегоріч (Куба)

Несіяні:

  • Лаша Гобадзе (Грузія) - чемпіон світу (2019)
  • Кирил Маскевіч (Білорусія) - переможець Кубка світу в особистому заліку (2020)
  • Зурабі Датунашвілі (Сербія) - триразовий чемпіон Європи (2016 2017, 2021)
  • Денис Кудла (Німеччина)
  • Атабеков Азісбеков (Киргизстан)
  • Мохамед Мустафа Метваллі (Єгипет)
  • Башир Сід Азара (Алжир)
  • Джон Стефанович (США)
  • Іслам Аббасов (Азербайджан)
  • Нурсултан Турсунов (Казахстан)
  • Фей Пень (Китай)
  • Іван Хуклек (Хорватія)

До 97 кг

Сіяні:

  • Муса Євлоєв (Росія) - дворазовий чемпіон світу (2018, 2019), дворазовий чемпіон Європи (2019, 2021)
  • Артур Алексанян (Вірменія) - олімпійський чемпіон (2016), призер Олімпійських ігор (2012), триразовий чемпіон світу (2014 року, 2015-го, 2017), п'ятиразовий чемпіон Європи (2012 - 2014 року, 2018, 2020)
  • Мохаммадхаді Саравіа (Іран) - чемпіон Азії (2020)
  • Тедеуш Михалик (Польща)

Несіяні:

  • Михайло Каджая (Сербія) - призер чемпіонатів світу
  • Ченко Ільдою (Туреччина) - призер Олімпійських ігор (2016), призер чемпіонатів світу
  • Кирил Мілов (Болгарія) - призер чемпіонату світу
  • Георгій Мелія (Грузія)
  • Адем Буджемлін (Алжир)
  • Хайкель Ахурі (Туніс)
  • Габріель Росілло Кінделан (Куба)
  • Трейсі Хенкок (США)
  • Арві Саволайнен (Фінляндія)
  • Узур Джузупбеков (Киргизстан)
  • Алекс Сжоке (Угорщина)
  • Артур Омаров (Чехія)

До 130 кг

сіяні:

  • Реза Кайялп (Туреччина) - двукратиний призер Олімпійських ігор (2012, 2016), чотириразовий чемпіон світу (2011, 2015 року, 2017, 2019), десятиразовий чемпіон Європи (2010 квiтня, 2012 - 2019, +2021)
  • Абдельатіф Ахмед Мохамед (Єгипет)
  • Мумінджон Абдуллаєв (Узбекистан) - переможець Азіатських ігор (2018)
  • Амін Мірзазаде (Іран) - чемпіон Азії (2020)

Несіяні:

  • Сергій Семенов (Росія) - чемпіон світу (2018), призер Олімпійських ігор (2016)
  • Міхейн Лопес (Куба) - триразовий олімпійський чемпіон (2008, 2012 2016), п'ятиразовий чемпіон світу (2005, 2007, 2009, 2010, 2014 року),
  • Якоб Каджая (Грузія) - переможець Евроігр (2019), призер чемпіонату світу
  • Артур Вітітін (Естонія)
  • Едуард Попп (Німеччина)
  • Амін Гуенчі (Туніс)
  • Ясмані Акоста Фернандес (Чилі)
  • Едуард Согомонян (Бразилія)
  • Манташев Кништаутас (Литва)
  • Мінсеок Кім (Корея)
  • Алін Чіраріу (Румунія)
  • Ельас Куосманен (Фінляндія)



comments powered by HyperComments