Результати Кубку України U21

20-21 листопада в м. Харків проходили Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби «Кубок України» серед юніорів 2002-2004 р.н. В Кубку України взяли участь 164 спортсмени з усієї України.

Чемпіони та призери Кубку України з греко-римської боротьби U21

55 кг

1. Гавричкін Микола, Київ (Сардарян А.М.)

2. Корєєв Данило, Київська обл. (Пикалов Д. Фурман М.)

3. Погончук Віктор, Харків (Тимченко Ю.Л.).

3. Івасів Андрій, Рівненська обл. (Рожко В.В. Лазарець В.І.)

60 кг

1. Войтович Володимир, Тернопіль (Ліщинський В.В. Телебан А.М.)

2. Мишанич Василь Закарпатська обл. Мукачево (Кукушкін І.І.)

3. Радіо Владислав, Київ (Семегута Ю., Сардарян А.М.)

3. Накалюжний Данило, Київська обл. (Чепурко М.,Брильов В.)

63 кг

1. Халілов Олег Закарпатська обл. Мукачево (Кукушкін І.І.)

2. Яковлєв Олександр, Київська обл. (Лозовий В., Житовоз Г.)

3. Аджиєв Мустафа, Київ (Салієв Е.І.)

3. Бехбудов Еміль, Харків (Клінцов В.А., Протопопов Ю.Л.)

67 кг

1. Бекіров Ізет Київ (Салієв Е.І.)

2. Васильєв Дмитро, Харків (Тімченко Ю.Л.,Тімченко Д.Ю.)

3. Демчук Максим Київська обл (Чепурко М., Артюх Д.)

3. Хохлачьов Данило, Харків (Тімченко Ю.Л.,Болдов С.С.)

72 кг

1. Мірзоєв Ірфан, Київ (Салієв Е.І.)

2. Дубовик Євгеній, Харків (Клінцов В.А.,Протопопов Ю.Л.)

3. Кунаховець Микола, Харків (Безпаленко С.П.,Бепаленко В.С.)

3. Іваніна Владислав, Полтавська обл.(Бузько С.В. Сазонов О.Ю.)

77 кг

1. Абдієв Руслан, Харків (Клінцов В.А.,Протопопов Ю.Л.)

2. Пашаєв Рамазан, Харків (Клінцов В.А.,Протопопов Ю.Л.)

3. Цибанєв Іван, Донецька обл. (Євтушенко О. Гладун М.В.)

3. Шафранський Тіхон, Київ (Миколенко М.М. Осипчук О.)

82 кг

1. Алексєєв Микита, Київська обл. (Арабаджи Д., Лозовий В.)

2. Овсепян Артур, Запоріжжя (Саргсян М.М., Брильов В.В.)

3. Кондюхов Андрій, Полтавська обл. (Бузько С.В.)

3. Чмир Іван, Закарпатська обл. (Кукушкін І.І.)

87 кг

1. Мірзоєв Мадамін, Київ

(Салієв Е.І.)

2 . Артюшенко Давид, Київ (Добровольський О.І.,Киселиця В.)

3. Аніщенко Ярослав, Харків (Дрозд М.С. Буряк Є.О.)

3. Плескач Богдан, Київ (Миколенко М.М. Осипчук О.)

97 кг

1. Дорогань Юрій, Запоріжжя(Саргсян М.М., Брильов В.В.)

2. Луб Владислав, Донецька обл. (Євтушенко О. Кійко А.)

3. Черторинський Владислав, Вінниця (Кудик А.Г.,Петрик І. А.)

3. Тарасюнь Олександр, Київ (Капінос С.М.)

130 кг

1. ВишнивецькийМ ихайло, Харків (Тімченко Ю.Л.,Тімченко Д.Ю.)

2. Бойчук Артур, Рівне (Литвинчук М.О. Леонтьєв П.В.)

3. Гіясов Есмер, Київ (Салієв Е.І.)

3. Кравчук Андрій, Вінниця (Білуха В.І., Борисенко В.В.)

Повні результати змагань: KU-2021-Harkv.pdf [854,56 Kb] (cкачиваний: 107)




comments powered by HyperComments