В Запоріжжі завершився Турнір Трухіна

У змаганнях взяли участь спортсмени з 13 областей України: Вінницької, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської та міста Києва.

На турнірі пам'яті Євгена Трухіна можна було не тільки отримати безцінний досвід та проявити себе на борцівському килимі, але і виконати норматив майстра спорту України, що і зробив запорізький борець Артем Уточкін, обігнавши всіх суперників у ваговій категорії до 74 кг.

Серед переможців турніру чимало запорізьких спортсменів. У ваговій категорії до 55 кг перемогу здобув Жора Абовян, вихованець Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності. У фіналі у ваговій категорії до 60 кг зустрілися одразу два запорізьких борця, з них переміг Антон Кузенко. Срібна медаль турніру у ваговій категорії до 66 кг дісталася Артему Роботу. Бронзову нагороду в цій же ваговій категорії завоював Олександр Надточій. Рівних не було і запорізькому борців класичного стилю Андрію Дегтярьову, який у ваговій категорії до 97 кг не залишив шансів своїм суперникам.

Також були нагороджені спортсмени у таких номінаціях: «Кращим борцем турніру» став Антон Кузенко, в номінації «Краща техніка» переможцем визнано Ясафа Зейналова (Харківська обл.), нагороду в номінації «За волю до перемоги» отримав запоріжець Жора Абовян. «Кращим арбітром змагань» визнали заслуженого майстра спорту України Вьюгара Рагімова.

Якщо ви володієте інформацією щодо інших переможців та призерів даних змагань - пишіть у коментарях до цієї новини.