ФГРБ КРАМАТОРСЬКА ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ О. ВАКУЛЕНКА

У суботу 2 квітня пройшов дев'ятий традиційний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2001-02 р.н., присвячений пам'яті майстра спорту міжнародного класу О. Вакуленка. Вже дев'ять років поспіль, незважаючи на всі труднощі, Федерація греко-римської боротьби м. Краматорська організовує свято боротьби в нашому місті.
 
Найсильніші спортсмени з Краматорська, Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Вугледара, Маріуполя та Южноукраїнська (Миколаївська обл.) виборювали звання переможця турніру. В результаті змагань вихованці Краматорської ДЮСШ №1 за видами боротьби виграли: 1 перше місце, 6 других та 10 третіх місць. 

Федерація греко-римської боротьби м. Краматорська висловлює подяку спонсорам турніру: ТОВ «Сигнал», магазину «Антей-спорт», компанії «Талісман», Крутию Дмитру, Барабашову Володимиру, Куденко Ігорю, а також Департаменту протидії наркозлочинності в особі полковника Кузика В'ячеслава Васильовича.

Результати IX Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2001-02 р.н. 

32 кг
 
1. Волошин Марк (Слов'янськ) 
2. Шевченко Єгор (Краматорськ) 
3. Пономаренко Антон (Краматорськ) 
3. Картамишев Василь (Краматорськ) 

35 кг 

1. Боцаєв Данило (Вугледар) 
2. Кощій Дмитро (Краматорськ) 
3. Іванов Данило (Краматорськ) 
3. Гетьманец Микита (Дружківка) 

38 кг 

1. Калініченко Кирило (Вугледар) 
2. Іскендеров Артем (Краматорськ) 
3. Севастьянов Олександр (Костянтинівка) 
3. Коваленко Богдан (Краматорськ) 

42 кг 

1. Притков Володимир (Слов'янськ) 
2. Гаспарян Эрджанин (Костянтинівка) 
3. Третьяченко Георгій (Краматорськ) 
3. Плешаков Ігор (Костянтинівка) 

47 кг 

1. Євтушенко Владислав (Краматорськ) 
2. Квітченко Михайло (Костянтинівка) 
3. Цибанев Іван (Краматорськ) 
3. Цикілек Максим (Маріуполь) 

53 кг 

1. Максютенко Іван (Маріуполь) 
2. Латифжанов Дмитро (Краматорськ) 
3. Василевський Богдан (Краматорськ) 
3. Дащенко Єгор (Слов'янськ) 

59 кг 

1. Полєтаєв Микита (Южноукраїнськ) 
2. Отечко Владислав (Краматорськ) 
3. Шаповалов Дмитро (Краматорськ) 
3. Заідзе Марат (Костянтинівка) 

66 кг 

1. Арзуманов Аврам (Костянтинівка) 
2. Могеладзе Тимур (Слов'янськ) 
3. Олій Михайло (Дружківка) 

74 кг 

1. Подакін Артем (Южноукраїнськ) 
2. Ситник Вадим (Краматорськ) 
3. Боровик Богдан (Краматорськ) 

85 кг 

1. Калашніков Святослав (Южноукраїнськ) 
2. Ляхів Богдан (Южноукраїнськ) 
3. Скубаєв Кирило (Краматорськ) 
3. Вишневецький Михайло (Костянтинівка)



comments powered by HyperComments