США визначилися зі складом збірних

у США завершилися відбіркові змагання, за підсумками яких стали відомі склади американських олімпійських збірних з трьох стилів боротьби.

Традиційний кваліфікаційний турнір під назвою U. S. Olympic Team Trials пройшов у минулі вихідні місті Айова-Сіті на заповненому вщерть 15-тисячному палаці спорту Carver-Hawkeye Arena. До участі у вирішальному етапі відбору у збірну допускалися борці, що завоювали це право на чемпіонаті країни і міжнародних турнірах, що проходили у США.

За умовами U. S. Olympic Team Trials його учасники, що дійшли до фіналу, боролися один з одним до двох перемог. Чемпіонам світу в олімпійських вагах Джордану Берроузу, Кайлу Снайдеру і Аделін Грей не треба було пробиватися у фінали, вони були звільнені від попередніх поєдинків і чекали, поки борці їх категорій з'ясують відносини між собою за право зустрітися з ними у вирішальних сутичках.

• Аделін Грей (75 кг).
Слід зауважити, що на даний момент американці завоювали лише дев'ять олімпійських ліцензій з 18 в. На майбутніх двох світових кваліфікаційних турнірах вони поборються за дві ліцензії у вільному стилі (65, 86 кг), за три греко-римському (59, 66, 98 кг) і за чотири у жіночій боротьбі (48, 53, 58, 69 кг).