Українці другі на ЧС серед спортсменів з вадами слуху

Вчора, 8 травня, в Тегерані завершився Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху. У цьому Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 17 країн світу, в тому числі й збірна України. Українські борці греко-римського стилю завоювали на Чемпіонаті світу-2016 три нагороди: золото і дві бронзи.

Золотом відзначився киянин - Роман Ященко, йому не було рівних у ваговій категорії до 85 кг.

У найлегшій вазі до 59 кг бронзову нагороду Чемпіонату світу в Ірані заробив ще один київський борець – Віталій Бутенко

І другу бронзу у вазі до 75 кг, для збірної України виборов харків'янин Стас Череповський

В загальному командному заліку збірна України з греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху зупинилася на третій сходинці п'єдесталу пошани. Перемогли на ЧС-2016 росіяни, друге місце у турків.

Джерело: WrestlingUA.com