Голден Гран-прі-2016: результати

24-26 листопада у Баку проходить Мужныродний Турнір Голден-Гран прі, у перший день змагань визначали кращих серед вільників, другий день присвячений жвночі боротьбі, а а заключний день Турніру на килими вийдуть представники вільної боротьби. З результатами престижногу турніру можна ознайомитися нижче.
 
 

Голден Гран-прі-2016. Вільна боротьба.


До 57 кг

1. Георгій Едішерашвілі (Азербайджан)
2. Наріман Исрапилов (Росія)
3. Юкі Такахаші (Японія)
3. Сандіп Томар (Індія) 

До 61 кг

1. Ахмеднаби Гварзатилов (Азербайджан)
2. Йовлис Бонні (Куба)
3. Георгій Ревазишвили (Грузія)
3. Алан Вотерс (США) 

До 65 кг

1. Магомед Курбаналиев (Росія)
2. Алехандро Вальдес (Куба)
3. Мейсан Насері (Іран)
3. Джошгун Азімов (Азербайджан) 

До 70 кг

1. Ісраїл Касумов (Росія)
2. Гитиномагомед Гаджиєв (Азербайджан)
3. Ільяс Бекбулатов (Росія)
3. Магомедмурад Гаджиєв (Польща) 

До 74 кг

1. Джабраїл Гасанов (Азербайджан)
2. Автанділ Кенчадзе (Грузія)
3. Мурад Сулейманов (Азербайджан)
3. Жігер Закіров (Казахстан)


До 86 кг

1. Шаміль Кудиямагомедов
2. Анзор Уришев (обидва - Росія)
3. Давид Марсагішвілі (Грузія)
3. Мохтаб Голех (Іран) 

До 97 кг

1. Абдусалам Гадисов (Росія)
2. Салас Перес (Куба)
3. Асланбек Алборов (Азербайджан)
3. Амір Мохаммаді (Іран)

До 125 кг

1. Гено Петріашвілі (Грузія)
2. Ален Засєєв (Україна)
3. Ядоллах Мохеби (Іран)
3. Белдан Цижипов (Росія)

Голден Гран-прі-2016. Жіноча боротьба.

 
До 48 кг
 
1. Янан Сун (Китай).
2. Міхо Игараши (Японія).
3. Валерія Чепсаракова (Росія)
3. Вікторія Ентоні (США).

До 53 кг
 
1. Момока Кадоя (Японія).
2. Кианю Панг (Китай).
3. Анжела Дороган (Азербайджан)
3. Наталія Малишева (Росія).

До 55 кг
 
1. Одунайо Адекуоройе (Нігерія).
2. Ніна Менкенова (Росія).
3. Тетяна Кіт (Україна)
3. Олена Колесник (Азербайджан).

До 58 кг 

1. Грейс Буллен (Норвегія). 
2. Жаклін Эсторнель Элизастиг (Куба). 
3. Жантинг Жоу (Китай)
3. Вероніка Чумикова (Росія).

До 60 кг 

1. Оксана Гергель (Україна). 
2. Тетяна Омельченко (Азербайджан). 
3. Аяка Іто (Японія)
3. Йингян Хан (Китай).

До 63 кг 

1. Юлія Ткач (Україна). 
2. Ріу Ксю (Китай). 
3. Аяна Гемпеи (Японія)
3. Маріанна Шастін (Угорщина).

До 69 кг 

1. Масако Фуруичи (Японія). 
2. Тамыра Менсах (США). 
3. Анастасія Братчикова (Росія)
3. Ельміра Сыздыкова (Казахстан).

До 75 кг 

1. Киандегенчаган Киандешгенчаган. 
2. Фенглие Жанг (обидві - Китай). 
3. Ірина Казюлина (Казахстан)
3. Альона Перепьолкіна (Росія).
 

Голден Гран-прі-2016. Греко-римська боротьба.

59 кг

1. Кеничиро FUMITA (Японія)
2. Фіруз Тухтаев (Узбекистан) 
3. Семенов Мингиян (Росія)
3. Канибек Жолчубеков (Киргизстан)

66 кг

1. Артем Сурков (Росія)
2. Шмаги Болквадзе (Грузія)
3. Giuk Цой (Корея)
3. Ровшан Тагхиев (Азербайджан)

71 кг

1. Гасан Алієв (Азербайджан)
2. Балінт Корпазі (Угорщина)
3. Ridong Чжан (Китай)
3. Александар Максимович (Сербія)

75 кг

1. Віктор НЕМЕШ (Сербія)
2. Елвин Мурсалієв (Азербайджан)
3. Зурабі Датунашвілі (Грузія)
3. Зурабі Датунашвілі (Грузія)

80 кг

1. Рафиг Гусейнов (Азербайджан)
2. Аслан АТЕМ (Туреччина)
3. Даулет Жаксылыков (Казахстан)
3. Карлос Андрес МУНЬОС ХАРАМІЛЬО (Колумбія)

85 кг

1. Іслам Аббасов (Азербайджан)
2. Тадеуш Михалик (Польща)
3. Бейбала Султан Ісмаїлов (Азербайджан) 
3. Євген Салеев (Росія)
5. Жан Беленюк (Україна)

98 кг

1. Муса Євлоєв (Росія)
2. Олександр Грабовик (Білорусь)
3. Amirhossein Маджид ХОССЕЙНІ (Іран)
3. Дженк ILDEM (Туреччина)

130 кг

1. Оян Назариани (Азербайджан)
2. Кирило Грищенко (Білорусь)
3. Оскар Піно ХІНДС (Куба)
3. Олександр Чернецький (Україна)



comments powered by HyperComments